Blížiaci sa pôrod..

ada1570
5. nov 2019

Som v 40tt, včera som mala termín pôrodu. Zajtra idem už ležať do pôrodnice. Mám s toho všetkého strach ako asi každá prvorodička. Balím si veci a dúfam že mám všetko. Mám obavy aké budu sestričky a lekári. Aký bude pôrod. Kedže sme každá žena iná aká bude vyvolávačka či budu veľké bolesti. Chcem sa spýtať čo je lepšie či nadštandartná izba alebo normálna? Kedže idem rodit na MY. Tak by som bola rada ak máte skúsenosti s touto pôrodnicou, tak ich napisali. Dakujem

sapetka
5. nov 2019

@ada1570 a preco uz ides lezat? Urcite lekari vedia preco ale mas nejaky problem?

ada1570
autor
5. nov 2019

@sapetka žiadny problém nemam.

snehulienka8
5. nov 2019

@ada1570 len chod, nech ta maju pod dohladom, k personalu bud slusna ale asertivna, pred kazdym zakrokom ich pekne poziadaj nech ti to vyvetlia, ak budes na pochybach, mas pravo na nazor ineho lekara..

sapetka
5. nov 2019

@ada1570 aha zaujimave🤔tak sa drz

ada1570
autor
5. nov 2019

@sapetka prečo zaujimave??

sapetka
5. nov 2019

@ada1570 tak len preto ze vcera si len mala rodit a uz ti idu vyvolavat porod.

mauzi
5. nov 2019

Ja som hneď deň po termíne mala nastúpiť do nemocnice, absolútne žiadne problémy. Vyvolávali až po 41tt. Ležala som tam síce, ale nedialo sa nič, oddych a veget 😀 neboj sa, bude to dobre 🙂

dzejsik
5. nov 2019

Ahoj, síce iná pôrodnica a mesto, ale rozhodne som bola šťastnejšia na samostatnej izbe s kúpelkou, pokojom pri kojení a možnosťou návštev na izbe. Ale dá sa zvládnuť v pohode aj normálna samozrejme.

malinajahoda
5. nov 2019

@ada1570 ja som bola v nadštandardnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre