Aniball a tretie tehotenstvo

29. jún 2022

Mamicky treto rodicky co myslite? Anibal ano nie? 😀

dominika164
29. jún 2022

Určite áno aj po pôrode ❤️

autor
29. jún 2022

@dominika164 chcem vediet viac nazorov.ja som poctivo kazde 2 tehotenstva cvicila a aj tak nastrihy boli

dominika164
29. jún 2022

Práveže som mala bez nástrihu ale ja používam aniball inco u mna je lepší než klasickí aniball

ibajaanikiny
29. jún 2022

Mam sice len 1 porod za sebou,ale bez nastrihu a akychkolvek poraneni-cvicila som s aniballom…

travelllerka
30. jún 2022

Ja som prvé tehu cvičila a mala som jednu malú vnútornú odreninku. Druhé tehu som necvicila a nemala som žiadne zranenie, to isté tretie tehu, necvicila a bez zranenia. A všetky 3 pôrody samozrejme bez nastrihu

travelllerka
30. jún 2022

A to ešte dodám, že vôbec mi to cvičenie nešlo, bola som zaseknuta na 21cm veľmi dlho. Až tesne pred pôrodom to poskocilo, ale to už sú hormóny, všetko dole zmakne

ajka0207
30. jún 2022

Ja som to pri treťom flakala, mala som mykozy a teda porodne poranenia boli najväčšie, ale nebola to zas žiadna katastrofa.

mimi16
3. júl 2022

Videla som inštruktážne video a teda bolo mi to hneď proti srsti. Zvládla som bez toho aj tretí pôrod a malá bola takmer 4-kilová.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre