Aký je sex po nastrihnutí?

kucerkaa
6. okt 2013

Ahojte ako ste to mali so sexom po pôrode a hlavne po nastrihnutí a zašívaní...väčšina mužov hovorí že sex po pôrode je úplne iný.aké máte skúsenosti,čo na to vaši partneri?

slozika
6. okt 2013

ako predtym, ziadna zmena a to som nastrihnuta viackrat natom istom mieste

dijefcatko
6. okt 2013

Ja som mala veľké problémy, asi rok som pri sexe trpela bolesťou ☹ Gyndoš mi pomôcť nevedel, vraj to treba "vytrénovať"... postupne prešlo. Takže mne ani nenapadlo pýtať sa muža, či je to iné, hlavne keď aj on vedel, že ma to bolí. Ale je to dobrá otázka, spýtam sa 😵

aktiz
6. okt 2013

ja som síce nebola nastrihnutá, ale pár štichov som mala. Manžela som sa pýtala, či cíti pri sexe nejaký rozdiel, ako pred pôrodom a povedal mi, že žiadny. A z mojej strany tiež žiadny rozdiel nieje.

linda20111
7. okt 2013

Prvy sex sme mali presne 6tyzdnov po porode, ale to miesto kde som mala site velmi bolelo, tak z toho nebolo nic... Skusali sme potom neskor, kazdy tyzden pomalicky a casom to islo uz lepsie. Asi 4mesiac uz to bolo v poriadku, sex ako predtym. U mna bol problem bolest, tak preto sa to tak tahalo.. Ak mas na mysli nejake rozmerove zmeny, tak tie neboli ziadne 🙂 Takze teraz je sex presne taky isty.. az na jeden rozdiel - nestihame tak casto ako predtym pretoze stale sa treba venovat malemu 🙂

ragulca
7. okt 2013

bez problémov, ako pred tým, aj po prvom, aj po druhom nastrihnutí (2x nastrihnuté na tom istom mieste)

broskilinka
7. okt 2013

u nas lepsi... dr to dobre spravil... 🙂 aj ked doteraz citim jazvu a to su uz skoro dva roky... je dobre cvicit panvove dno, to som zanedbala... netreba sa toho bat

alexandra1104
8. okt 2013

ahoj.no mali sme sex 3 tyzdne po porode a prvy bol celkom bolestivy ale potom sa to zlepsilo a sex je lepsi ako pred porodom

adkasmolka
9. okt 2013

prvy po 6tyzdnoch, po kontrole. Tak citila som, aj bolelo uz sa nepametam. Ale bolo mi to skor dost neprijemne. 😖 Dost zavisi od muza, ci je trpezlivy, jemny a atd..veeela tam u zien zohrava psychika. Ale my sme "roztahovali a trenovali" aspon 4x do tyzdna aj s placom aj s nechutou. Ale kazdym razom to bolo lepsie a lepsie. A teraz uz ani neviem, ze som bola nastrihnuta. A co mne muz vravel, tak citil, ze to bolo ine - uzke 😨

monika2012
9. okt 2013

My sme sa po nástrihu milovali presne po mesiaci, nastrihnutá som bola veľmi. Rana sa rýchlo hojila, prvé milovanie bolo jemnejšie a opatrnejšie, ale bez bolesti. Povedala by som, že to bolo úžasné - skoro ako prvý krát. Cítila som, že som užšia, aj manžel to cítil, a keďže to nebolelo, bolo to super. Sama sa tomu čudujem, pretože sme sa obaja dosť báli ísť do toho... Takže nie vždy to musí byť traumatizujúci a bolestivý zážitok 😉 Aj vzájomná túžba a tomu predchádzajúca pomerne dlhá abstinencia spraví svoje 🙂

barca25
9. okt 2013

ja som bola moc nastrihnuta a sexovali naplno az po 4tom mesiac po porode.. ziadnu zmenu muz nepocituje, akurat aj ked sa dlhsie milujeme ma zacne bolet jazva...

katarinka2511
9. okt 2013

my sme mali prvy sexv po porode po dlhej abstinencii, neajak nebolo casu a jedno s druhym...ale zato bol lepsi ako pred porodom,.jazva nebolela aj ked som bola zasita dost,zato obavy boli ci to nebude boliet,lebo pri prvom som nastrih mala a sex bol bolestivy,casom sa vsetko upravilo 🙂 nie nadarmo sa hovori ze cas vsetko vylieci 😠

nikollll
9. okt 2013

My sme mali sex po 4 týždňoch po pôrode, ktorý bol s nástrihom, dokonca som mala zašívaný aj krčok maternice. Ale išli sme nato opatrne - nebolelo, neštípalo, dokonca musím súhlasiť s ostatnými mamičkami - lepšie ako pred pôrodom 🙂 Niekedy je väčší blok v hlave ako tam dole.

lienka1601
9. okt 2013

no my sme mali pri malom zakaz sexovat od 4 mesiaca takze sme pockali az na kontrolu po porode uz sme sa nemali kam ponahlat :D a bolo to hm zaujimave :D dr sa mm pytal pri porode ked zasival ze ci ma viac ci menej :D a mm povedal ze tak akurat aby sa necitil ako nudl v bandasce :D takze tak a sex bol unaveny po neprespatych nociach ale bez bolesti.. u kazdeho je to ine ale urcite sa netreba bat.. 🙂

matuskova003
9. okt 2013

po 6 tyždnoch sme sa nato dali . som 14 mesiacov po porode a stále tu jazvu na začiatku cítim . pre mňa to bolo ako " poprvé " , ale na kvalite sa nič nepokazilo 🙂 je to super ako aj pred tým 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre