Ako to je s menštruáciou po cisárskom?

meggieerika
29. jan 2012

ahoj, babenky, ktore ste rodili cisarskym, mali ste krááámy hned po porode??? Obnovil sa vam cyklus, alebo ste mali obdobie kedy ste kraamy vobec nemli??? Rodila som cisarskym v , potom som mala normalne kramy, aj ked dosli nejak opozdene (ale ja som aj tak nemala nikdy pravidelny cyklus) a teraz uz dobry mesiac nic................poradte

ronja31
31. jan 2012

meggieerika, ja som mala obe deti cisarskych a v oboch pripadoch to bolo ine, ale podobny problem som mala teraz s dcerkou, radsej som sla ku gynekologovi, povedal ze je to normalne ak kojim, a tiez ak by som aj nekojila. Uzavrel to s tym ze som mozno nachladla ani neviem ako, a tak som si spravila sedaci kupel niekolkokrat a do tyzdna som dostala kramy. Dufam ze medzicasom sa to uz aj u teba vyriesilo.

luludia
31. jan 2012

ja som rodila cisárskym a po šestonedelí som 6 mesiacov nemala menštruáciu. Potom sa cyklus riadne obnovil a bol pravidelný. Po 4 mesiacoch po pôrode som bola u gynekologičky na kontrole a upokojila ma, že nemať menzes niekoľko mesiacov po cisárskom je normálne.

briketa
1. feb 2012

Ja mam desatmesacmeho syna (takmer 11m) a zatial chvalabohu nic. 🙂

mariana0915
1. feb 2012

Ahoj ja som prave teraz riešila problem s kráaamami ☹ po cp (2x) po porode som nemala prve 4 meisace a potom som mala pohode každy mesiac ,ja taktiež som nemala pravidelne ,nikdy ☹ a tento mesiac vlasne ( januar) neprišli ☹ zlakla som sa ,že som tehu ,ale ja som kojka takkže to je tym 😒 😒 😒 dr. my vravel,že to možem mať aj pol roka pravidelne každy mesiac a ptoom pol roka nič a stale dookola len nevyhoda je ta že nevieš kedy možeš otehotnieť 😖
vyskušam ešte aj ten sedavy kupel čo dievčensce odporučaju ,lebo už mam normlne nervy bolesť v podbrušku pažravosť nenormalna ☹

matisd
22. mar 2012

ahoj,tiež som 2x po SC ja som pri prvom mala menzes po 4 mes. a pri druhom až po 11mes. ale 18 mes. som dojčila, zo začiatku veľmi silné a tiež trochu nepravidelné čo sa asi po pol roku dalo do poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre