Ako ste zvládli pôrod s príznakmi covid?

qiqulqa
23. dec 2020

Zdravim žienky, je tu nejaká maminka ktorá bola covid pozitívna aj s ťažkosťami a porodila normálne?...som 37tt, myslím si že to potiahnem ešte Max 2 týždne, prvá dcérka išla skôr. Všade okolo nás šibe korona, každú chvíľu niekto pozitívny, my sme sa zatiaľ doteraz tomu vyhli, ale čím bližšie som k pôrodu, tým mám skôr strach keby som to chytila. Nevi si predstaviť odrodit ani s obyčajnou nádchou 🙈 zaujímalo by ma, že ako ste to zvládli 🌷

mogaa
24. dec 2020

@qiqulqa nestresuj, pred pôrodom ťa otestujú, ak by si mala ťažší priebeh a už by vedeli že máš Covid, tak sa viac chránia a pravdepodobne by zvolili sekciu ako prirodzený pôrod....záleží ale od príznakov a aj celkovo od tvojho stavu....ale pri dusivom kašli by asi zvolili sekciu.......

tramtada31
24. dec 2020

@mogaa no zotavovať sa s kašľom po sekcií musí byt teda o hubu.
@qiqulqa aj všade okolo nas zúri korona, už ju mame aj v rodine, susedia,.. Jedine, čo Vám pomoze sa chranit a teraz nikam nechodiť. Manzel dovolenku, ak je to možné, alebo home office a žiadne rodinne stretka, poradne v nemocnici s respiratorom a kľudne na to ďalšie rusko(trápnosť/netrapnost, viacerí tak chodia). Prajem Ti, nech máš porod úspešne za sebou a nech ste zdravi😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre