Ako sa obliekať so zmenenou postavou po pôrodoch?

tulina77
15. jan 2013

Mile mamicky, stretli ste sa s tym, ze sa vam zmenila postava po porodoch na nekonfekcnu? Mne sa narodili najprv dvojicky a po roku a mesiaci dalsie dietatko. Z predporodnej vahy mi ostalo 14 kil navyse, horsie je, ze neviem najst v obchodoch s oblecenim nic, co by sa mi hodilo. 40ka velkost na mne trochu visi, 38 je mi niekde dobra, inde uzka. Hlavne mi po porodoch ostalo take "vydute" brucho, ktore neviem napchat do ziadnych nohavic a bezne tricko sa na nom vysuva dohora. Nakoniec koncim tak ze najlepsie sa citim a vyzeram v leginsoch a dlhom tricku alebo svetri, co mi pride ako take skor tehotenske oblecenie. Poradte prosim ake strihy a veci si mam pozerat, pripadne v akych obchodoch, mnohe ako C&A, HM, Pimkie, kde som si hocico nasla pred tehu, mam pocit ze siju uz len pre superstihle 20ky. Moje najmladsie babo ma 10 mesiacov a pomaly sa zmierujem s tym, ze tento typ postavy mi ostane uz navzdy. Je to asi dan materstvu....

sissy27
15. jan 2013

@tulina77 nemusíš sa zmierovať s tým, že táto postava ti ostane navždy, môžeš predsa začať cvičiť, hoc aj doma podľa videí na nete, možno trošku upraviť stravu a síce to nebude asi tá postavička čo pred 10 rokmi, ale isto sa to zlepší a nebude problém s výberom oblečenia 😉

leporeloo
15. jan 2013

@tulina77 ahoj myslim ze ked mas velkost 38, 40 tak o ziadnej zlej postave tu nemoze byt ani rec 🙂
mas konfecnu postavu a asi ti neostava nic ine ako vela skusat...
ja uz ked sa pozriem na vec viem ci mi bude alebo nebude svedcat, myslim ze pocase na tom budes rovnako...
a co sa tyka leginsov a tricka, trickovych siat alebo dlhsieho svetra tak to vobec nieje tehotenske oblecenie
je to moderne a moze to vyzerat super...
ja by som ti odporucala skor padave veci aby si nepoukazovala na brusko a obtiahnute rifle ci leginy aby si zasa nebola ako "vo vreci" 🙂
a ked pises ze mas 10mesacne babo, tvoje telo sa moze urcite este zmenit, ved mozno este kojis a to niekedy paradoxne postave neprida.
ja nakupujem v hm, v zare najcastejsie a vzdy si tam nieco najdem ... teraz ked su zlavy nakup si viac veci ktore ti pristanu a mozes ich nosit do zblaznenie, tak vela stastia pri vybere 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre