Ako sa dať po pôrode čo najskor "dokopy"?

andilili
19. apr 2013

Chcela by som poprosiť o radu. 🙂 Som 2 týždne po pôrode a som veľmi slabá. Často sa mi točí hlava, mám závrate a neustále pocit únavy. Viem, že je to po pôrode normálne, len mám okrem novorodenca ďalšie dieťa - má 20 mesiacov - a potrebujem sa čo najskôr dať do poriadku aby som sa dokázala o svoje deťúrence riadne postarať. Chcem vás poprosiť či by ste mi neporadili nejaké vitamíny, homeopatiká resp. bylinky na posilnenie organizmu ktoré sa môžu užívať aj počas dojčenia? Ďakujem 🙂

linda20111
19. apr 2013

@andilili ahoj, gratulujem k babatku 🙂 ja som po porode brala vitamin zelezo a tiez calibrum, ktore som brala aj pocas tehotenstva. a vela som oddychovala, spala aj cez den. vzdy ked sa dalo tak mi mama prisla pomoct s vecami v domacnosti, aj manzel aby ma to nezatazovalo lebo tie prve dni som bola tiez strasne slaba. asi po troch tyzdnoch sa to zlepsilo a konecne som zacala ako tak fungovat 🙂

lindsey
16. máj 2013

@andilili ahoj.už je lepšie??

zuzkabeno
9. jún 2013

Nemáš málo železa? Mne sa tiež občas točila hlava z nedostatku železa,magnézia a vitamínu C, treba veľa piť a jesť samé zdravé veci. Keby aj nízky tlak, tak aj káva aká ti chutí a oddych a spánok.

pingu1
9. jún 2013

@andilili mne to trvalo hadam aj 3 mesiace.

zigzag
9. jún 2013

ja som ostala v kope aj po porode, okrem par kil navyse mi nic nebolo, ale ja som bola prvorodicka, s dalsim dietatom to musi byt velmi narocne, ja dy som radila zeleny jacmen pit, je to vyzivne a plne vitaminov a zivyn, ktore urobia dobre aj babetku,ked kojis, 😉
@andilili

andilili
autor
23. jún 2013

ahojte baby, ďakujem za rady, ste zlaté. Už mi je lepšie. Brala som železo asi to pomohlo. vyspatá nie som stále a asi ani dlho nebudem. Malého kojím a v noci sa mi budí 2-3x. ale inak už som na tom celkom dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre