Ako dopomôcť vyvolať pôrod?

21. júl 2024

Ahojte. Ako dopomôcť vyvolať porod? Okrem milovania. Pijem čaje malinnik alchemilka, miešam si to do pollitroveho pohara 1x denne, tonic som skúšala, ale ten mi nechutí.. horúcu vaňu mavam každý deň, beham za detmi, čiže pohybu mam dosť, teraz este mavame aj disko party, takže zapájam aj tanec a panvu.

jaskolka
21. júl 2024

Nijako. Príde to vtedy, keď to má. Alebo potom lekárske vyvolanie. Prečo ho chceš vyvolať ty sama?

diewcatqoo
21. júl 2024

Skusala som vsetko, co ty a nic. Potom som citala, ze vraj pomahaju aj susene datle. Tak som si v piatok kupila a napchavala som sa nimi cely vikend. V pondelok rano mi odisla zatka, popoludni som uz citila slabe kontrakcie a v utorok nadranom som porodila. Ale ci to bolo tymi datlami alebo jednoducho uz bol cas, neviem... kazdopadne, drzim palce. Je to o drzku byt pred porodom v tomto teple.

lucia13022023
21. júl 2024

Nič. Ver mi. Keď dieťa nechce ísť, nevyvolá ho nič. Ja som skúšala všetko, fakt všetko, 🤣

evcagabi
21. júl 2024

@diewcatqoo ja datle "zeriem" uz asi 2tyzdne a u mna nic 😅 sice ma ta mala potvora este chvilu cas ale ja uz nevladzem, tento vikend sa uplne opustam 😅😅😅

diewcatqoo
21. júl 2024

@evcagabi verim ti, ja som rodila pred necelymi 2 tyzdnami a tie posledne dni som uz plakala, ze uz nechcem zit v tom teple 😁

amelie2017
21. júl 2024

Ja som bola jeden den u dr. 2 dni po termine a ze to na porod nevyzera este ani zdaleka. Na druhy den, som povedala muzovi, ze ja dnes porodim aj keby neviem co. Vyslapala som cez 300 schodov, dole som hopkala po nich a o par hodin kontrakcie. Mala sa vecer narodila. Ale ci to preto alebo bok jej cas..

kimina21
21. júl 2024

Ja som tiez chcela vyvolat porod a neviem ci toto zabralo,ale po vypiti skoricoveho caju sa mi naozaj spustili kontrakcie a prisiel porod a aj mojej znamej tak isto.Mozes skusit.Nemala som tu verbenu,co je tam pisana,tak som to robila bez toho

evcagabi
21. júl 2024

@diewcatqoo tak to ti gratulujem 😊😊 mne ani nevadi teplo ale to aka som ostala nomotorna zo dna na den , do piatku som lietala ako strela a teraz uz 2hy den skapinam na gauci 😅😅😅😅
@kimina21 a to si pila pred terminom ci az po ?

kimina21
21. júl 2024

@evcagabi po termine

svetlonos
21. júl 2024

@evcagabi
tak keď si 2 dní zdochnuta, možno sa už začínaš otvárať a čoskoro porodis 😀

colsami
21. júl 2024

Veru od terminu som skusala vselico z overenych rad, ale pravdou zostava, ze mozes robit hocico, no ak este nenastal cas, nepomoze nic 😁

evcagabi
21. júl 2024

@svetlonos och 😱 tak to si zajtra konecne aspon tu tasku do porodnice zabalim 😅😅😅

leidin
14. aug 2024

Ja som pocula o takom ze ked uz dieta je dlho proste nejak po termine moze zacat chudnut a proste neviem akoze co je na tom tak nebezpecne ked vacsina babatiek je dost tucnych ci za tym vidia ze je menej zivotaschopne a je mozne ze skolabuje alebo co ale proste mozu preto spravit cisarsky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre