Ako dlho pred pôrodom vám kleslo bruško?

lusja
11. nov 2011

Ahojte zienky!

v nedelu mi neuveritelne kleslo brusko, chcela by som sa opytat - ako prvorodicka - aky dlhy cas pred porodom vam kleslo brusko. mohli ste normalne chodit, alebo vam doktor kazal radsej oddychovat? 13.12. mam termin, min. tyzden na sone mi dr. povedal, ze maly je otoceny hlavickou dole, ale este stale sa mechri a mam pocit, ze sa aj prehadzuje...

moc dakujem 🙂

karap
11. nov 2011

ja mam za sebou 2 porody a nepostrehla som ani pri jednom,ze by mi brucho kleslo 🙂 Teraz v nedelu mam termin tretieho a zase je brucho vysoko....Zavolaj pre istotu lekarovi,aby si nahodou nezacala rodit priskoro.A setri sa

anjelicek26
11. nov 2011

Pri dcerke pocas porodu a pri syncekovi tyzden predtym nez sa narodil...tiez priskoro, mesiac nez mal termin kleslo... narodil sa teda tri tyzdne skor.

zuzak111
11. nov 2011

mne zacalo pomalicky klesat brusko pred 7tt (bola som v 32tt) a otvorila som sa...teraz som v 39tt a este drzime 🙂 doktor mi nasadil magnezium a lezat.

jajka0211
11. nov 2011

mne nekleslo vobec, alebo len velmi malicko. Aj dula mi vravela par dni pred porodom ze este nekleslo..

wera
11. nov 2011

Ahoj, mne kleslo bruško cca 5 týždňov pred pôrodom. Je to asi veľmi individuálne, ale určite treba veľa oddychovať 🙂

ludka77
11. nov 2011

mne vôbec nekleslo, až pri pôrode 🙂

anicka1981
11. nov 2011

mne zostupilo asi 3 tyzne-mesiac pred porodom, a to som uz nevladala ani chodit ,uf uf, aj nohy mi puchli, si pametam ,,, raz na navsteve som nemohla vydrzat, ani sediet ani stat, a nohy som si vylozit nemohla,,,,, 😀

mikailla
11. nov 2011

nekleslo mi vobec,ak ano nezbadala som to,citila som ze je dcerka nizsie asi 2t.pred porodom,ale nebolo klesnute.

janulkan
11. nov 2011

6 dni pred porodom 🙂 ked mi kleslo, povedala som si ze do tyzdna porodim 😀

greeny
11. nov 2011

mne kleslo mesiac pred porodom a to som teda v auguste v tych horucavach riadne dychcala, som bola ako tank...vsak mala aj mala 4kg. a rodila som presne na termin 🙂

ziza55
11. nov 2011

mne nekleslo vobec 🙂

nikita308
11. nov 2011

Ahoj... ja mám termín v tom čase ako ty a bruško mi kleslo asi pred 2 - 3 týždňami a aj som sa vtedy začala otvárať, ale som otvorená na 1 prst stále, nič sa nezmenilo... doktor mi povedal, že porodiť môžem aj do 2 dní a môžem aj na termín... ale keďže ma čaká cisársky, tak ak do začiatku decembra neporodím, tak začiatkom decembra mi urobia ten cisársky... 🙂

happy8051
11. nov 2011

vobec 🙂

tincag
11. nov 2011

mne tiez nekleslo vobec 😉

nelicefo
11. nov 2011

nekleslo

sweetsuzi
11. nov 2011

asi 3 dni, ale nie je to celkom smerodajne lebo mi doktorka urobila Hamiltonov hmat v 37tt+5 lebo placenta predcasne dozrela

mamutka
11. nov 2011

ja som si to moc nesledovala, myslela som ze je presne take ako ma byt, ale moja gyn.mi povedala asi 6 tyzdnov pre porodom, ze maly je uz dole, hlavicka nachystana, ze asi sa narodi skor. no a presne tych 6 tyzdnov si tak lebedil nadalej 🙂

robinotina
15. apr 2023

@jajka0211 a začali ste.spontanne rodit aj.ked vám vôbec neklesne?

jajka0211
16. apr 2023

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre