Aké sú predoperačné vyšetrenia pred cisárskym rezom?

majkabr
17. nov 2013

čo všetko to obsahuje??? čo budem musieť podstúpiť keď mi doktor vraví o predoperačných vyšetreniach pred cisárskym rezom??? A ké su to vyšetrenia??

hameeda
17. nov 2013

ja ti možno nie veľmi pomôžem keďže som rodila v zahraničí, ale určite mi brali krv, výšku, váhu, kôli uspávačke, tlak, a na monitor, a sono

cuculiatko88
17. nov 2013

ja.som podstúpila interné a anesteziologicke vyšetrenie,na internom kontrolovali krv,moc ,tlak a ekg a na anesteziologickom mi podľa výsledkov povedali či spinal al.celková anesteza

mammaroma
17. nov 2013

Ahoj, je to interné vyšetrenie-internista možno bude chcieť EKG, ďalej vyšetrenia krvi-zvyknú sa také základné ako krvný obraz, vnútorné prostredie, hemokoagulačné a ak si nebola na anesteziologickej ambulancii, tak by si mala ísť aj tam, aby Ťa poučili o anestéze, odobrali anamnézu-info o Tvojom zdravotnom stave. Mal by Ťa všade nasmerovať gynekológ, resp. obvodný lekár. Držím palčeky 🙂

masinka
17. nov 2013

ja len doplnim cuculiatko - moj internista chcel vidiet aj moju kartu od obvodacky, okrem aktualneho stavu a chorob, prip. liekov co beriem a alergii ktore mam sme preberali aj vsetky detske choroby ktore som kedy mala 😀 anesteziologicka mi oznamila, ze spinal je lepsi pre babo, takze mi ho doporucuje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre