40. týždeň kedy porodím?

lalalal123
6. nov 2018

Ahojte babulky.
Tak dnes mam termin porodu, a bola som na kontrole. Tak mam cervikalny kanal otvoreny na volny pst , zaroven maly nalieha hlavickou na spodok a vak blan hmatny. Podotykam, ze min tyzden som bola zatvorena uplne.
Mate nejaka skusenosti s tym ? Ze ci mozem rodit coskoro ?

Dakujeeeem

karmela
6. nov 2018

@lalalal123 moja neter bola zatvorená na 100 zámkov maly naliehal už hlavičkou,Mala týždeň do pôrodu .a v deň poradne sa večer vrátila do pôrodnice s kontrakciami a po pól noci porodila valibuka malého 😊 takze kľudne to môže prísť každú chvíľu a zase môžeš aj prenášať ťažko povedať

lacibo
6. nov 2018

@lalalal123 možno o dva, tri dni, keď sú tam už zmeny, pomáha aj prechádzka, pohyb, pozitívny stres, ale každopádne do týždňa..ja som tretie prenášala tri dni.😉

whatever1
6. nov 2018

@lalalal123 na poslednej poradni mi tiez hovorili ze to na porod nevyzera a pred pol nocou som porodila.

lalalal123
autor
7. nov 2018

Baby dakujem krasne za odpovede. Tak uvidime nechame sa prekvapit

marienka1989
8. nov 2018

ahojky, je to veľmi individuálne, môžeš rodiť aj dnes alebo o dva týždne...ja som prenášala všetky tri deti, pri dcére som bola otvorená na dva prsty už týždeň pred termínom pôrodu a nakoniec som rodila v 42. týždni vyvolávačkou....ale som rada, že dcérka sa v brušku "zdržala" ešte dva týždne, lebo keby som ju rodila v deň termínu, hádam by vážila len niečo cez dve kilečká 🙂

biokozmetika
8. nov 2018

moja skúsenosť je tiež taká, že aj keď mi lekár týždeň pred termínom povedal, že už to vyzerá že pôjdem tak som dokonca ešte prenášla 8 dní po termíne a išla na vyvolávačku...to mi ozaj volil radšej nič nehovoriť lebo som sa tak nastavila a potom to čakanie bolo nekonečné ☹ asi je lepšie sa na to nesústrediť ak sa to dá 🙂 držím palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre