Vybavenie pasu v Poprade

belona
22. mar 2022

Ahojte, robil si teraz niekto pas? Keďže po celom SK bol ošiaľ ohľadom vybavovania pasu zaujíma ma či je aj v Poprade? Alebo dá sa nejako online objednať na danú hodinu?

majkapple
22. mar 2022

@belona bývalá kolegyňa mi tam robí tak som jej volala lebo tiež sme chceli ísť vybaviť pas pre malú...vraj total hrôza a des... Dá sa objednať online ale ze aj tam je strašná tlačenka a termíny obsadene už aj na mesiac dopredu... Deti do 3 rokov berú na prednostne čísla ale ze veľa chodí aj rodičov s takýmito deťmi takže aj tam je dosť pravdepodobné že budete dlho čakať alebo na vás ani nevyjde číslo... Ja som povedala ze momentálne radšej kašlem na to a pôjdem vybaviť keď toto šialenstvo pominie... V prípade nejakej vojny alebo co vy nás snáď pustili cez hranice aj bez pasu malej... Veď aj tí Ukrajinci vo k nám chodia tak nemajú všetci pasy....ja som to chcela hlavne kvôli tomu ze ideme na chatu na Oravu a mali by sme to bližšie cez Poľsko ale teda radšej si tu cestu predĺžime o pár minút

belona
autor
23. mar 2022

@majkapple no super to poteší... 😡 Nechápem tých ľudí keď niečo príde tak budú utekať aj bez pasu, ale tak to robia médiá strašia ich a potom to takto vyzerá 🤷 My tiež ideme na dovolenku do Chorvátska a chcela som to začať rieši ale asi to nechám na poslednú chvíľu..

zuzka2505
23. mar 2022

@belona my sme boli včera a ja teda neviem, ale žiadne šialenstvo tam nebolo. Mame síce dieťa do 3 rokov, prišli sme tam o 8:15 s 2 deťmi, pani nám vytlačila lístok a nestihli sme ani kolok kúpiť a volali nás dnu. Vybaveni sme boli raz dva. Keď sme vychádzali von stali tam 2 ľudia a aj to neviem ci len na pás alebo iné doklady. Takže choďte a skúste. Objednávala som sa aj online ale termín mi dalo až o mesiac, tak som to skúsila takto a pásy sa už robia.

belona
autor
23. mar 2022

@zuzka2505 dobre ďakujem 🙂 v rámci prechádzky to pôjdeme mrknúť

natalinka33
24. mar 2022

@belona úplná pohodka, ziadne cakacky, vybavena do 30 min, prisiel o 3 tyz

ibrunova
24. mar 2022

U näs už ten najväčší nápor už pominul.

lenka095
30. mar 2022

@belona rovnaká skúsenosť ako baby vyššie. So synom sme síce boli objednaní na 22.3 vytlačili sme číslo a išli dnu… no aj keby sme neboli objednaní ani tak nečakáme. Dokopy v hale boli asi 4 ľudia čo čakali na doklady akebo prepis auta…

nikyma12
31. mar 2022

My sme boli so 7r. Synom začiatkom marca..netušila som ,že deti do 3r. Uprednostňujú ináč by som si vzala so sebou aj 2 ročnú a urobila OP aj jej 🤦🤣
Vysedeli sme sa tam 2,5hodiny..a to sme boli v poradí 16... Keď sme my prišli konečne na radu videla som pani ktorá sedela vedľa mňa a mala číslo 45...som si tak pomyslela ,že držím palce teda 🤦
Keď ja som 16 cisel.cakalla tak dlho keďže stále chodili rodiny s malými deťmi..
Ale teda vraveli že záleží od dni nie stále je plno, vtedy mali v obehu len dve fotobudky,možno aj preto to tak trvalo no ktovie 🤷

belona
autor
31. mar 2022

@nikyma12 no zbohom, mňa by piclo 😂😂 na týždeň sa už snáď dostaneme vybaviť ten pás lebo sa nám s priateľom nechce a oddiaľujeme to len 🙈😂😂

nikyma12
31. mar 2022

@belona no nám to surilo ináč by som sa tam nesedela 🤣🤣🤣