Tehotenské oblečenie v Poprade

amelianka
27. júl 2023

Ahojte neviete mi poradiť či niekde v PP kupim tehotenské oblečenie? (Take k svetu,hodneho 21. storočia) dakujem 😛

eriatko_r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelianka
autor
27. júl 2023

@eriatko_r ja viem, len potrebujem narýchlo aspoň legíny.

zenulkaaa
27. júl 2023

A normalne leginy co neoblecies??? Nemyslim to v zlom.. ale fakt, Ved nemusis ich mat cez brucho. Staci si dat pas pod brucho. Ja som toto neznasala cez brucho tie tehotenske leginyy.. vobec nerozumiem tejto tehotenskej mode.

amelianka
autor
27. júl 2023

@zenulkaaa ja nechápem, čo je vas do toho že potrebujem tehotenské legíny? 😂 tiež nemyslím v zlom, len sú tu dva komentáre a ani jeden k veci ktorú som sa pýtala.

zenulkaaa
27. júl 2023

Oooo pardon.. len som chcela dat radu, ze aj normalne sa daju nosit v tehotenstve stiahnute pod bruchom… nemusia byt cez brucho.. a usetris 😄

amelianka
autor
27. júl 2023

@zenulkaaa dik ja nepotrebujem šetriť 😅pardon ale chcem vyzerat normálne a nie s pozgrublanymi leginami v pase…

magnoliaa
27. júl 2023

😂😂😂 v H&M kúpiš, je tam tehotenská sekcia

amelianka
autor
27. júl 2023

@magnoliaa ooo dakujem 🫶🏼🙈

la_dolce_vita
27. júl 2023

nebol taký obchodik pri trhovisku? jedna známa ho mala, ale či ešte funguje, netuším

lydion20
27. júl 2023

@amelianka Lidl

gondyo
27. júl 2023

@la_dolce_vita už ho zrušili

gondyo
27. júl 2023

V pp už asi ani nieje tehu móda

tyrkysova_kobyla
27. júl 2023

@zenulkaaa mne napriklad v tehotenstve vadilo mat oblecenie pod bruchom, ja som vdacna za tehotensku modu 😃

la_dolce_vita
27. júl 2023

@gondyo myslela som si

amelianka
autor
27. júl 2023

Zeny kúpila som v lindexe vo forume paradne este aj vo výpredaji 🙈🫶🏼

magnoliaa
27. júl 2023

@amelianka diky za info, pôjdeme aj my pozrieť 😍 nech nemusím rolovať pod pupok 😂

arasidka123
27. júl 2023

@zenulkaaa ja som napr nemohla normálne legíny lebo mi pod bruchom zavadzali 😃

mimini
28. júl 2023

@amelianka ja som videla pat kuskov aj v Gate