Skúsenosti s pôrodnicou v Poprade

1236lenca
21. apr 2021

Ahojte. Chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti s pôrodom v Pp. Rodila som tam pred 8 rokmi a bola som nadmieru spokojná. Ale predsa len je to nejaká doba a ďalšia vec, ako to majú s tetovaním a oteckom pri pôrode.
Ďakujem

aninkaninka
21. apr 2021

@1236lenca ja som tam bola pred rokom a závisí naozaj od smeny, jedna bola super úžasna a druha no.... Ako keby ste rodila každý deň, a mate všetko vedieť, my sme mali tata pri pôrode, no teraz neviem, no a ešte ak ste na nadštandardnej izbe, je to úplne iné, indivíduálny prístup.. Nie ako na bežnom oddelení, a návštevy kedykoľvek, jedlo na izbu

martinals
21. apr 2021

Ležala som tam 5 mesiacov, na normálnej izbe a za mňa max spokojnosť,milý personál,ochotný,ústretový. Ľudia chodia do práce s rôznymi náladami a nie vždy s úsmevom, netreba si to brať osobne. Tým, že som tam ležala dlho,spoznala som personál o niečo viac a sú to všetci super ľudia, profesionálny, ktorí svoju prácu majú radi. Sú to 3r do zadu.

miriamik77
21. apr 2021

Myslím, že je tu aj skupina pôrodnica Poprad 🙂

slniecko_12
22. apr 2021

Porodnica v PP je jedna z najlepsich 😊

1236lenca
autor
22. apr 2021

@miriamik77 nenašla som, preto píšem. A hľadala som čerstvé skúsenosti a informácie, vzhľadom na aktuálnu situáciu

julka1990
22. apr 2021

@1236lenca ja som rodila necele 3 mesiace dozadu, testovali mna aj manzela pri prijme..pocas porodu kym sa dalo predychavat v rusku tak som tam v tom rusku bola, ked sa uz nedalo rusko slo.dole nik mi nic nevravel..resp.sama porodna asistentka mi vravela ze ked nie je nik pri mne tak ze si mam dat rusko dole...ja som.bola spokojna velmi 🙂

alinka183
24. apr 2021

@1236lenca odporucam super doktori ,keby som mala znova rodit tak len tam

ira21
24. apr 2021

@1236lenca jedine Poprad! Chtela jsem rodit v Spiske Nove Vsi, ale rozmyslela jsem si to po prvni návšteve .. i laktacna mi rozprávala jak to tam chodi... ked rodit tak v Poprade 🙂 hodne stesti

belona
24. apr 2021

@1236lenca rodila som 3 týždne dozadu, rúško som nemala vôbec ani na boxe ani na izbe nevedela som cez to dýchať a sami mi povedali ze si ho mám dať dole... Nakoniec som mala akútnu sekciu a musím povedať od doktorov až po sestričky úplná spokojnosť... Milí, ochotný pomôcť a laktačná tá mi zachránila kojenie 😊 od novorodencov krásne všetko vysvetlili, ukázali s úsmevom...

1236lenca
autor
24. apr 2021

Ďakujem veľmi pekne. Utvrdili ste ma v tom, že znova pôjdem do Pp

nini09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz