Pôrodnica Poprad

nini09
21. dec 2022

Ahojte.
Je tu nejaka mamicka co rodila uz v novych priestoroch porodnice?
Resp.nejde mi ani tak o priestory,ako o pristup personalu atd..
Niekto kto by mi vedel povedat co a ako ci tu davaju klystir a aky je personal.Ci maju VIP izby a kolko ? Nenasla som na stranke nic konkretnejsie..
Lebo povedala som si ze hoc kde mozu byt vselijaki ludia,ale ked som skoncila v 8 mes na pohotovosti tak som si povedala ze tu rodit urcite nepojdem..hrozny pristup ma odradil a porodila som v SNV.(tam bolo super vsetko od stravy,lekarov az po upratovacky fakt...)
Tam mi klystir nedali ani cievkovanie hoc mali habadej casu.
Neviem sa rozhodnut kde ist druhy krat rodit...hoc by som to v PP mala logicky blizsie...

evkars
23. dec 2022

Rodila som v juli, priestory paradne,porodne asistentky tiez super (ale to zalezi na koho natrafis, a to plati vsade), klistir mi nedali, vip izby nie su, ja som bola spokojna

silvus138
25. dec 2022

@nini09 ja ak ti môžem poradiť - choď do Starej Ľubovne. Top čo sa východu týka.

niqua
27. dec 2022

@nini09 urcite SNV, rodila som 8 tyzdnov dozadu a neviem si vynachvalit, ziadny nastrih, 2 hodiny po porode som zacala fungovat ako bezny clovek...v PP som rodila 9 rokov dozadu a neda sa to porovnat so SNV...a ano aj na St.Lubovnu som pocula nesmierne chvaly...za mna ale podla osobnej skusenosti urcite SNV odporucam

lucia_23
7. jan 2023

Za mna Poprad ok,tam som rodila druhého syna a veľká spokojnaost aj keď ten pôrod bol dosť rýchly ,syn mal skoro 5kg a tiež bez nastrihu,bez klystiru
Prvého syna som rodila v kk a tam po porode aom si odkracala na izbu.záleží na koho kde natrafis,myslím personál.

nini09
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz