Očkovanie bez registrácie - Poprad

9. nov 2021

Pozdravujem!
Náhodou nebol niekto v poslednom čase na očkovaní bez registrácie v nemocnici? Je tam nával? Chcela som ísť zajtra do KK a tam úplná plnka dnes /bol muž na 2. dávke/ a tiež sa načakal, lebo ľudia sa predbiehali. Objednaní okolo obeda prišli rano, no čistá katastrofa. Tak reku či to je aj v PP tak? Či sa mám radšej registrovať? Ďakujem.

hiddenobject
9. nov 2021

Tu sa pripnem. Tiez som dnes bola v kk a hroza. Povedali, ze sa mam radsej registrovať, ale stale ma system daval len do pp. Skusala som 4x...

autor
9. nov 2021

@hiddenobject presne aj mna system hadze do PP na pondelok. Ale muz ma teraz dovolenku, tak som chcela ist.

voleksi
9. nov 2021

Skus to dat na SL,ockuje sa vo štvrtok 11.11 a v piatok 12.11.

lenull103
9. nov 2021

Alebo skúste SNV

hiddenobject
9. nov 2021

Kebyze nemam male babo, isla by som aj do pp alebo sl. Ale hodina cesty + mozne cakanie v nemocnici by bol casovo velky risk. Spoliehala som sa na kk. Budem skusat kazdy den ci sa nieco neuvoľní 🙂

autor
9. nov 2021

@lenull103 dnes som tam bola, keby som vedela, skoda.

autor
9. nov 2021

@hiddenobject aj vy ste zadali preferovany okres KK a hadze Vas to do PP? Myslim, ze v KK lepsie nebude, ja to necham na ten pondelok asi v PP, pridem na cas, odchadzam a hotovo.

hiddenobject
10. nov 2021

Ano, davam stale kk a stale do pp ma da. Snad sa dozijeme toho očkovania :D ale tak ano, aj pp je dobry, ked sa inac neda 🙂 nech sa vam teda zadari uz mat po tom 🙂