Očkovacie centrum v Poprade

martinals
3. aug 2021

Ahoj žienky, chcela by som sa opýtať ak máte niektorá skúsenosť, aká je ccs čakacia doba na očkovanie (dospelý) bez registrácie, viem že je to rozličné ale aspoň približne. Pýtam sa kôli deťom, potrebujem k nim zaobstarať stráženie.
PS:nechcem tu rozprúdiť diskusiu pre a proti očkovaniu, každý má na to svoj názor , ďakujem 🙂

nika82
3. aug 2021

@martinals takto maju volne v Poprade, cas nato vymedzeny

martinals
autor
3. aug 2021

@nika82 ďakujem, dnes som si tam volala a pán v telefóne nebol veľmi výrečný, majú toho určite veľa, len mi povedal že okrem pondelka a stredy očkujú 8:00 - 11:00.

nika82
3. aug 2021

no neviem ten cas toot dalo Ministerstvo tabulku

martinals
autor
3. aug 2021

@nika82 aha ôk, ďakujem veľmi pekne za odpoveď, pekný večer 🙂

gionella
3. aug 2021

@martinals v stredu ockuju deti a ktovie či nie aj ten pondelok keď tak povedal

nika82
3. aug 2021

@gionella deti mali len v pondelok

martinals
autor
3. aug 2021

@gionella povedal mi, že áno. Skúšam zistiť čo sa dá, pretože budúci týždeň príde mm z turnusu na 7 dní a chceli by sme to stihnúť , do toho 3 deti pre, ktoré potrebujem stráženie. U nás je to také komplikované. Tak preto tak výzve dám, a práve ten pan na telefóne mi povedal len to čo som písala vyššie.

gionella
3. aug 2021

@nika82 ja som dnes aktuálne zisťovala priamo na mieste tak zajtra sú naisto deti a štvrtok piatok dospeli. Možno to menia podľa množstva záujemcov ktovie

martinals
autor
3. aug 2021

@gionella skúsime to budúci týždeň tiež. Môžem sa opýtať je to niekde v tom areáli nemocnice?

liluu
3. aug 2021

@martinals Ja som išla na blink do nemocnice v PP minulý utorok. A do 10 minút som bola za očkovaná. Doktorov a sestričiek asi 10 očkovancov 3

martinals
autor
3. aug 2021

@liluu super, dúfam že aj mi budeme mať také šťastie 🙂

erinomareno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkakio81
5. aug 2021

@martinals ahoj.. Ja som bola dnes v nemocnici Poprad.. Bez registrácie... Čakanie asi len 5 minút.. A to som si ja ešte vypisovala dotazníky priamo na mieste... Veľmi milý personál, zaočkovali a potom 15 minút čakanie v čakárni a môžeš ísť domov.... Do pol hodiny všetko vybavené... Pondelky a stredy očkujú deti...

martinals
autor
5. aug 2021

@katkakio81 perfektné, ďakujem za čerstvé info, budúci týždeň pôjdeme z manželom 🙂. Môžem sa opýtať, bola pred očkovaním aj nejaká konzultácia s doktorom...