MUDr. Vladimír Kramár - gynekológia Poprad

felicity26
18. apr 2024

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s pánom doktorom? A ako vyzerá jeho ambulancia? Moderne zariadené? Ďakujem

tojuska
22. apr 2024

@felicity26 ahoj pán dr zomrel minulý rok, ambulanciu prevzal jeho syn MUDr Tomáš Kramár, chodí k nemu sestra je veľmi spokojná, mne odrodil syna, profesionál, má dve ambulancie pri Kauflande a na Záhradníckej ulici ☺️

adriankomoj
22. apr 2024

@felicity26 ...ja som spokojná 👍🏼

alinka183
22. apr 2024

@tojuska to ako stiha ordinovat v dvoch ambulanciách?😯

adriankomoj
22. apr 2024

@alinka183 normálne: pondelok a piatok ordinuje na Moyzesovej, utorok a streda na Záhradníckej a štvrtok operuje v nemocnici.

tojuska
22. apr 2024

@alinka183 úplne normálne , v súrnych prípadoch reaguje aj na email

felicity26
autor
22. apr 2024

@tojuska a ako vyzerajú jeho ambulancie? Ja som preferovala kvôli dostupnosti ambulanciu na Záhradníckej, ale sám mi napísal, že odporúča skôr pri Kauflande, pretože tú na Záhradníckej sa chystá rekonštruovať. Takže neviem čo mám od toho očakávať :/ Vyzerá to aspoň trochu ako v r. 2024?

felicity26
autor
22. apr 2024

@adriankomoj a ako to u neho vyzerá? Ja som dlhé roky navštevovala dr. v zahraničí a trochu sa bojím, čo mám očakávať od lekárov v Poprade. P. doktor v komunikácii ozaj pôsobí profesionálne, ale keďže som dlhé roky zažívala zahraničnú starostlivosť, trošku sa obávam. Bola som na jednom vyšetrení u p. Vojtaššaka, on sa prezentoval, ako je jeho ambulancia špičkovo zariadená, aké drahé prístroje má... No mne po skúsenosti v zahraničí prišla jeho ambulacia absolútne štandardná, tak sa trošku obávam, čo mám očakávať od "obyčajných" ambulacii, preto táto moja otázka.

tojuska
23. apr 2024

@felicity26 v ambulancii som ja osobne nebola nakoľko mám iného dr, ale neviem presne čo očakávas keď si nebola spokojná ani u Vojtaššáka, ja som k Vojtaššákovi teda k jeho dcére MUDr chovancovej chodila na 4D vyšetrenie počas tehotenstva a bola som spokojná, určite majú lepšie vybavenie na 4D ultrazvuk ako môj gynekológ 😅. Myslím, že v Poprade majú gynekológovia úplne normálne vybavenie ambulancie, neviem aké špičkové vybavenie by mali mať 🤷 ak chces nejaký nadstandard tak v Poprade neviem či nájdeš, skús sa poobzerať v inom meste 🤔

anda_panda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alinka183
23. apr 2024

@felicity26 si na sk nie v zahraničí takže si zvykni na to ako to tu je,dôležité je aký je doktor

adriankomoj
23. apr 2024

@felicity26 ..ja vôbec neviem čo vy tu očakávate, normálna ambulancia, čistá - žiadny prepich. Lekár odborný takže ja ho hodnotím pozitívne 👍🏼

alenka7777
30. apr 2024

@felicity26 veľmi zlatý dr. Ambulancia taký štandard..

danulik21
3. júl 2024

Ja som s ním veľmi spokojná, citlivý a hlavne ľudský prístup.