Extrakcia dolnej osmičky v Poprade

23. apr 2024

Viete mi odporučiť stomatológa na extrakciu zuba múdrosti v PP? Prípadne Košice? Skúsenosti, prípadne cena? Ďakujem

la_dolce_vita
23. apr 2024

Syn studuje a moze len cez vikend, takze nemohol ist k svojmu. MUDr. Lunter na Partizanskej robi v podstate zubnu pohotovost, iba zide dole v bytovke. Zavolala som, dohodli sme termin cez vikend, bolo to raz dva, tiez zub mudrosti a zaplatila som 100 e.

nuklia
23. apr 2024

Skus MUDr. Tulenka, je to zubny chirurg, takze urcite robi aj taketo zakroky. Len uz nema zmluvy s poistovnami, tak to cenovo asi vyjde drahsie. Ale je velmi sikovny.

livi
24. apr 2024

Ja môžem len odporučiť Univerzitnú nemocnicu v Košiciach- bola som tam v priebehu pár rokov na extrakcii 3 osmičiek. zaplatila som doslova len symbolickú sumu- pár eur - síce tam boli aj študenti, ale samotnú extrakciu mi vykonával priamo lekár, všetko bolo bez problémov. akurát to tam vyzerá trošku ako v mučiarni 😃no stojí zato si vycestovať najmä teda kvôli financiam

nikyma12
24. apr 2024

Mam.vybrate vsetke štyri, jedna dokonca cca 2 hodinový zákrok,
Po zákroku žiadna bolesť,žiadny opuch.
Za mňa orthorem.v Poprade jednoznačne. 🙂
Na pána zubára nedám dopustiť. 🙂
I keď som možno platila za extrakcie viac ale nemusela som cestovať a hlavne za takéto veci mi ľúto peňazí nie je.
Keď som raz spokojná nemienim to meniť len kvôli peniazom :D

smajcii
24. apr 2024

Ja som bola na stomatochirurgii v Prešove, vytrhnutie ma stálo 30 € 🙂 bolo to ale cca 5 rokov dozadu

livi
25. apr 2024

@smajcii ale autorka píše o extrakcii- tam bude potrebný chirurgický zákrok spojený so šitím, čiže predpokladám, že nejde o trhanie

smajcii
25. apr 2024

@livi no aj ja som to mala šité, 7 stehov a stálo to 30 €. Mňa tam poslala moja zubárka, nakoľko som vedľa zubu mala nejaký vacok a nebola si istá čo to je a či to nepôjde na rozbor. Tak len píšem svoju skúsenosť

radanadzlato
25. apr 2024

ja odporúčam Vorobela, bola som na jednu extrakciu aj u Katiala a skoro ma vykotilo keď mi zahlásili že mam platiť 180€ doslova za 5 minút práce, keďže to nebol žiadny komplikovany prípad a zub bol hneď von

alenka7777
30. apr 2024

Ja odporúčam jednoznačne Richarda Vorobela. Ťahal mi dokonca dve naraz. Rýchlo a bezbolestne. Cena za jeden zub bola pred 2 rokmi 100 eur.