Detská gynekológia v Poprade

jajojapo
7. sep 2021

Aké máte prosím skúsenosti z detskou gynekologickou našla som len dr. Faithovu? A nie najlepšie recenzie? Dcéra 1.5roka ma problem s tým, ze aj napriek masteniu sa jej zrasta pipinka bol niekto s tým u tejto dr. Vďaka za každú odpoveď

terus00
7. sep 2021

@jajojapo a čím mastite, ak sa môžem spýtať?

jajojapo
autor
7. sep 2021

@terus00 mastili sme aj pinda masťou...pýtala som sa priamo lekárničky ci môžeme keďže je to prírodná masť a plus zo začiatku lekárka kázala len sudokremom až teraz keď to ma zhoršené kázala aj kalciovu masť

terus00
7. sep 2021

@jajojapo my sme také problémy našťastie nemali, ale čítala som, ze práve kvôli krémom (sudocrem a pod) sa to zlepuje. Masírujete jej to? Treba sa snažiť masírovanim to rozlepovat

jajojapo
autor
7. sep 2021

@terus00 viete ako z malými deťmi niekedy som rada ze vôbec to natrieme ale ako áno snažím sa len keby som mala aspoň 5ruk aby to bolo podľa predstáv 😏mrzí ma že sa jej to tak zhoršilo preto co najskôr to chcem dat do poriadku

janka257
13. sep 2021

MUDr. Fathiova pokiaľ viem je jedina detská gynekologicka v Prešovskom kraji, takže veľa na výber nemáte. Čo sa týka prístupu, mám s ňou aj ja osobnú skúsenosť, k dcére bola milá počasvyšetrenia. O prístupe ku mne na pôrodnej sále sa rozpisovať nejdem...

jajojapo
autor
14. sep 2021

@janka257 ďakujem za vašu recenziu....už sme k nej objednané niekto síce písal ze dr. Lisonova vo svite to tiež robí ale volala som tak ze nie. Uvidíme no ze aká bude teda naša skúsenosť....ale dcérka je moc aktívna nebude vôbec spokojná ze musi ležať takže asi sa to dr nebude veľmi páčiť

zuzi2017
6. jan 2023

@jajojapo dobrý deň našla som vás príspevok a chcela by som sa vás opýtať keďže riešime presne taký istý problém ako ste to nakoniec potešili aký mala nakoniec tá pani doktorka prístup ? Kľudne môžete aj do správy mi napísať ak vás môžem veľmi pekne poprosiť ďakujem

jajojapo
autor
7. jan 2023

@zuzi2017 za mňa úplne v pohode ani raz nebola nepríjemná sestrička tip top a lekarka taktiež dobrá povie vusvetli nema problém ze dieťa plače....naposledy 2.5 r. Dcéra mi povedala ze nebude plakať keď ju nebudeme držať ze sama ukáže tak ju sestrička lekarka nechali a v tichosti urobila co mala a aj dr. Ju vyšetrila...nakoniec dostala cukrik😀

zuzi2017
7. jan 2023

@jajojapo a riešili ste to otvorenie nakoniec zákrokom ?

jajojapo
autor
7. jan 2023

@zuzi2017 ona jej to len takou sklenenou trubičkou rozdelila úplne bezbolestne ani nie 2s to trvalo a len na kontrolu chodime