Detská doktorka - Poprad

balova10
28. okt 2022

Zdravím, prosím Vás akú detskú doktorku v Poprade by ste odporučili pre novorodenca. S kým máte dobré skúsenosti? A naopak s kým nemáte dobrú skúsenosť. Premýšľam nad pani doktorkou Mudr. Alena Azzam hlavne kvôli blízkosti nášho bydliska. Za odpovede vopred ďakujem pekny deň.

alinka183
31. okt 2022

@balova10 Magdalena Čarnogurska velmi mila pani doktorka aj sestricka vzdy usmiata pozitivne naladena.Az nam bolo luto ze sme museli od nej odist

janussss
31. okt 2022

@balova10 ja dr azzam veľmi odporúčam. Síce sa dlhšie čaká, ale je naozaj precízna. Vyšetrí , popýta sa poriadne na všetko. . Poradí aj mailom aj počas víkendu, sviatkov..

silvus138
1. nov 2022

@balova10 MUDr.Mikulová. Veľmi som spokojná aj so sestričkou.

domi51714
1. nov 2022

@balova10 my chodime k Dr. Mikulovej 🙂 je super aj sestricka 👌

anastazia12345
2. nov 2022

@balova10 Ahoj, my máme tiež blízko MUDr.Azzam a dcérka chodí k nej. Sama som lekárka a vidím, že pani doktorka má veľmi dobrý prístup, ktorý sa dnes už tak často nevidí. Poriadne vyšetrí, venuje sa. Má veľa skúsenosti, nie je z tých, čo hneď predpisujú ATB na každý sopeľ. My sme s ňou aj s pani sestričkou spokojní a odporúčam.

balova10
autor
2. nov 2022

@silvus138 ďakujem, ona sídlí v slnecnici? Nie je tam dlhá doba čakania, pozerala som na nete ze prijima novorodencov tak asi sa k nej pojdem popýtať

silvus138
3. nov 2022

@balova10 nie neni objednáva na čas. Žiadny problém sme nemali. Dokonca som nedala ani očkovať MMR a nenaliehala na mňa ako iné doktorky. Áno v Slnečnici

zuzkaemmka17
4. nov 2022

@balova10dr. Tamašova, este ako jedina v okrese je aj detska pneumologicka