Darovanie detského oblečenia v PP/KK

karollka21
24. mar 2021

Neviete prosím o nejakej INSTITUCII v PP alebo KK, prip.blizkom okolí, kde by sa potešili detskému oblečeniu, cca od 4 do 7 rokov? Schválne píšem inštitúciu, nie jednotlivca, lebo mám obrovskú vytriedenu krabicu, ktorú jednotlivec nemá šancu využiť a triediť to na kôpky nemám čas, chcem to odovzdať vcelku. Pozerala som na nete, ale charity/azylove domy a pod, všetko je mimo PP, najbližšie SNV, potom PO a KE. Vopred ďakujem

katie253
24. mar 2021

@karollka21 skúste sa obrátiť na pána farára Kuffu v žakovciach, možno sa im to zíde pre nejakú rodinu v núdzi

zabkazabulienka
26. mar 2021

Nájdem tu maminu, ktorá si prevezme zásobičku pre bábätko (Dievčatko) od narodenia do asi 6-7 mesiacov (v 74,80? Preferujem Poprad osobný odber alebo kto si to vie autom z blízkeho) okolia prevziat. Inzerujem aj na sociálnych sieťach FB za cenu 25€ ale to je za veci ktoré sú akom nové po 1 dieťati a potom dosť zaujímavá kôpka ktorá mi bola darovana a tu darujem tiež. Všetko som využila minulú sezonu až doteraz. Fotky rada pošlem osobitne. Zaberie to veľkú Lidl tašku. Na fotke nie je všetko co mam (body pre novorodenca, čiapočky, ponožky...) ale nechcem aby si zaujemkyne mysleli ze je to priveľa. Ja som prestriedala všetko 😉