Baby Club Hippo Poprad

hampstead
22. feb 2024

Ahojte sú tu nejaké mamičky ktoré navštevujú plávanie s babatkami v Poprade ? Alebo uvažujú ze pôjdu? My chceme začať v apríli tak mam nejaké otazocky ze ako to tam funguje alebo sa nejaké maminky pridajú k nám 🙂 ďakujem 🫶

janka22k
22. feb 2024

@hampstead ahoj, ja chodim s malou, tak sa kludne pytaj😉

hampstead
autor
22. feb 2024

@janka22k ahoj, tie plavky co majú detičky sa dajú zakúpiť aj priamo u nich? Je to v pohode tam prísť s kociarom? Mali ste úvodnú hodinu alebo nejaké stretko ako budete vlastne fungovať? Chodít sa dá len ráno? A hlavne vodička je teplá 🤣

tojuska
22. feb 2024

@hampstead ahoj 🙂 po podaní prihlášky ti emailom prídu pokyny, bude úvodná hodina, kde sa dozvies kedy sa chodí plávať, môžeš si zakúpiť plavky pre bábo, dostaneš kartičku aby si mohla prechádzať cez turnikety. Plávanie je vždy v utorok a vo štvrtok 🙂 voda je teplá, kočiar môžeš nechavat v hotelovej časti dole pri výťahoch, neboj nik ti ho nevezme ☺️ za mňa môžem len odporučiť ♥️♥️♥️

kristin1988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka22k
22. feb 2024

@hampstead ja myslim, ze vsetko uz je zhrnute v komentari nizsie😉 ja tiez mozem len odporucit, vsetko tam je prisposobene babatkam, pri skrinkach su zinienkove podlozky, kde mozes dieta polozit, kym ty sa prezlecies. Baby tam aj koja, ja malej davam flasu a pre uz vacsie deti sa tam da zohriat aj prikrm😉

tojuska
22. feb 2024

@kristin1988 plávanie je v čase od 7:30-10:30, na čase sa dá dohodnúť, ak ti vyhovuje napr na 8:00 dohodnes sa, a ak nespolupracuje, podľa mňa treba vyskúšať, my sme chodili 1,5 roka non-stop, problém sme nemali, môže byť že 1 kurz bude problém, ale v druhom už môže byť všetko ok, aj je mama spokojná a nestresuje ani bábo nebude ♥️ inštruktor je super ♥️ nič sa nerobí nasilu

hampstead
autor
23. feb 2024

@tojuska ďakujem

anny29
26. feb 2024

@janka22k je tam teda aj ohrievač na fľašu ? My chceme tiež začať a najväčšie obavy som mala zladiť kŕmenie spánok a plávanie 😃

tojuska
26. feb 2024

@anny29 ohrievač neviem či tam je , ale je tam mikrovlnka, poprípade ja som z domu vzala horúcu vodu, dala do obalu na fľaše a mlieko som vzala do malej fľaštičky a na mieste urobila mlieko aby bolo čerstvé 🙂

anny29
26. feb 2024

@tojuska ďakujem 🙂

janka22k
26. feb 2024

@anny29 ohrievač veru neviem, ci tam je, ja si nosim vodu v termoske🤷