Action Poprad

nikyma12
21. nov 2023

Prosím vás kedy otvárajú action? Neviete?

tojuska
21. nov 2023
polovnicka
29. nov 2023

@tojuska ešte nieje otvorená

tojuska
29. nov 2023

@polovnicka teraz neviem či je to otázka alebo nie, ak je otázka neviem odpoveď v Maxe som nebola, a ak je to oznamovacia veta mňa osobne Action nejako nezaujíma😅 nič nové tam nebude, všetko ako v iných obchodoch, takze trošku nechápem to haló okolo Action 😅😅

polovnicka
29. nov 2023

@tojuska oznamovacia. Zatiaľ je zatvorená predajňa. Áno bude to ako Tedi. Mix tovar. Ale už teraz vidím aký bude nával, keď otvoria obchod. Lebo ľudia pre pár centov čo je v zľave,tak vedia ísť cez mrtvoli a pobyť sa o veci. A pritom je to len ošiaľ obchodu. Že dajú mega zľavy a pritom počas roka dajú ešte aj na 5 krát také isté zľavy.

tojuska
29. nov 2023

@polovnicka jaj lebo ja som sa nezaujímala či je otvorené 😅 ja som vtedy len reagovala na otázku, lebo kde pozriem či tu alebo FB všade riešia či už je otvorené, a teda mali by otvárať až na budúci rok 😅😅 a pre mňa za mňa nemusia vôbec 😅😅

tojuska
29. nov 2023

@polovnicka a tiež si myslím že keď otvoria dajú o sebe patrične vedieť, možno bilbordy, letáky... Aj tak nechápem tu paniku okolo jedneho obchodu 😅😅 asi preto, že málokedy chodím do tedi, pepco, kik a podobne 😅☺️ keď nejdem aspoň nekúpim somariny čo mi ani netreba 😅

polovnicka
29. nov 2023

@tojuska no stiahla som si apku. A je tam taký istý tovar ako v iných obchodoch. No ja som v Teší toho roku bola asi 2 krát. V Pepcu vôbec ani v KiK. Ale majú tam pekné veci. Na dekorácie sa oplatí. Oblečenie tam nekupujeme.

nikolk0
30. nov 2023

Manžel pracuje v maxe, povedal mi, že sa má otvárať 16.12, ale tak uvidime, tých dátumov už bolo …