3D ultrazvuk - Poprad

1236lenca
21. jan 2021

Žienky, prosím Vás, viete mi poradiť ako sa volá lekárka, ktorá robí ultrazvuk v Poprade, niekde pri železničnej stanici?
Ďakujem

doda89
21. jan 2021

@1236lenca dr. Bujdova Luptakova Adus alebo Vojtašakova

1236lenca
autor
21. jan 2021

@doda89 ďakujem, prosím vás, máte skúsenosti s MUDr Vojtašákovou?

doda89
21. jan 2021

@1236lenca ja nie ale sestra chodí k Vojtassakovi a je tam sem tam aj jeho dcéra dr. Vojtassakova robí,moja segra je spokojná keď príde z usg 😘❤️Tak skúste aj keď sa tuším tam platí...neviem má asi aj stránku ;)

sisa233
21. jan 2021

@1236lenca ja chodím k Vojtaššákovi..asem tam je tam aj jeho dcéra.. podľa mňa úplne super ja som spokojná. Teraz som druhý krát tehu a vyšetria bábo naozaj poriadne a zodpovedá ti všetky otázky.. majú aj stránku skús vygooglit a poprípade zavolaj sestričke a ona ti povie že koľko by stál utz 😉

1236lenca
autor
21. jan 2021

@sisa233 v podstate ja ani nemám problém, ani ťažkosti, aj všetky výsledky sú OK. Len čakám dvojičky. Ani neviem či by som mala nejaké otázky. Ak by som šla, tak asi len zo zvedavosti a možno pre môj dobrý pocit 🤦. Odporučil mi ju gynekológ, že predsa len sú to dvojičky, tak že sa môže detailnejšie pozrieť.

sisa233
22. jan 2021

@1236lenca
@1236lenca tak skús len zavolať ,možno ti aj sestrička bude vedieť povedať kedy by presne doktorka pracovala ,lebo ona pracuje aj v nemocke v pp... A ak nie aj doktor je fajn a popozera všetko vo má či je všetko v poriadku....gratulujem k dvojičkam, dvojitá radosť 😍

1236lenca
autor
22. jan 2021

@sisa233 ďakujem

1236lenca
autor
1. mar 2021

Ahojte. Dnes som absolvovala vyšetrenie u Pani doktorky. Za mňa je to určite Pani doktorka s veľkým P. Vyšetrenie trvalo cca 2 hodiny. Samozrejme, keďže čakám dvojičky tak to trvalo dlhšie ako pri jednom plode. Precízne prezrela a premerala obe bábätká, všetko povysvetlovala, zodpovedala všetky moje otázky. Za mňa super a môžem len odporučiť.