Nákupy potravín v Poľsku

25. mar 2023

Ahojte, tí ktorí chodíte na nakúpy potravín do Poľska, ktoré obchody sa vám osvedčili kvalitou, cenou a dostupnosťou? Je vôbec možné niekde zohnať kus hovädzieho mäsa? Smotanové jogurty ?

Ďakujem za rady, pekný večer

dori2
25. mar 2023

ja nakupujem 90% potravin v polsku, chodievam najviac do biedronky, sem tam len iny obchod. mame mesacne velke uspory. len ja mam biedronku tak blizko ako aj lidl alebo kaufland… takze sa mi oplati
smotanove jogurty kupis a aj hovadzinu… maju podla mna lepsi vyber ako u nas
maso ale vacsinou kupujem inde, sem tam aj tam

mamamasama
25. mar 2023

Biedronka je najlacnejsia, no maso by som tam nekupila. Najlepsie je kupit maso v mensich obchodikoch za pultom. Napriklad Delicatesy centrum, alebo Passa

jazminn
25. mar 2023

ja v Biedronke, aj dnes v sobotu som bola, super nákup...všetko je kvalitné syry, jogurty aj mäso...dokonca dnes aj minule som stretla aj Maďarov...

autor
25. mar 2023

Boli sme 4x v Biedronke a nezohnali sme hovädzie mäso, len mleté a ani smotanové jogurty… neviem či sme mali len smolu…

mamamasama
25. mar 2023

Boli ste dnes? V sobotu je vsetko doobeda vypredane, kedze v nedelu maju zatvorene

duunlo
25. mar 2023

V Biedronke sa oplati nakupit skoro vsetko, od syrov, jogurtov, mäsa, dzusov, atd. Dost zalezi odkial si a do ktorej Biedronky chodis nakupovat. Niektore “trpia” na najazdy slovakov 😅😂 a tak tovar moze byt vypredany. V sobotu moze byt problem kupit mäso, ale napr. dnes som sa zastavil v Biedronke a hovädzie mäso som tam videl. Maju aj uzasne zrete 21 dnove hovadzie.

autor
25. mar 2023

@mamamasama áno dnes sme boli 😕 cez týždeň sa nám nedá ísť…

autor
25. mar 2023

@duunlo ďakujem, no asi to vidím tak,že zobrať si dovolenku v práci na jeden deň a ísť :D

autor
25. mar 2023

Prosím vás ktoré dni v týždni tam majú dostatok tovaru ?

duunlo
25. mar 2023

Neviem ci sa to da tak pausalizovat, ktory den je dostatok tovaru. Napr. teraz je letak platny od 23.-29.3. Skor ide o to, ze z ktorej casti Slovenska si? Ak mas moznost nechod hned do prvej Biedronky pri hraniciach. Ako som spominal ja som sa zastavil cestou aj dnes v Biedronke a ano, nemali boxy s mäsom naplnene na 100% mozno tak na 30%, ale kupila by si kazdy druh mäsa. Ale to zase ber ze je uz sobota, zajtra zatvorene, tak istotne nebudu tam vykladat dalsi tovar.
Cena napr. mlete mäso za 50% ceny u nas. Zrete mäso tiez tak.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. mar 2023

@duunlo som zo strednej časti Slovenska… aha tak treba ísť asi ďalej,kde chodí menej Slovákov…

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
metoyou4
26. mar 2023

@evamarek77 aj mne sa málokedy stane,že nenakúpim to,čo potrebujem.Vždy všetko majú.

dori2
26. mar 2023

@evamarek77 ja so synom chodim toez vzdy vecer lebo cez den je to zam hlava na hlave… a vzdy vecer dokladaju tovar, nikdy sa mi nestalo ze ho bolo malo

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dori2
26. mar 2023

@evamarek77 veru, monule muz ze ma chut na parky, ja som isla len na pecivo do billy a 1/2kg parok stalo 8€😵 o tom te mrazene ovocie napriklad v lidli maliny su za 5,99€ (teda napisledy led som tam bola) a v polsku ich kupim za 1,5€… nie je o com. za 100€ mam plny kufor vratane potrieb pre malu teraz

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dori2
26. mar 2023

@evamarek77 ty kokos😳😳😳
akoze ja ked hadzem hlava nehlava v tom polsku tak max 130€ zaplatim, ale kupujem aj plienky a prikrmy, vyzivy a co treba malej. a vela kupujem na svoje kuchynske experimenty

niekto2hy
26. mar 2023

@evamarek77 Nejaky..drahy" nakup.

zirafienka
26. mar 2023

Dámy a páni, ešte som v Biedronke nebola. Kde ju nájdem najbližšie od prechodu Chyžné. Ďakujem

niekto2hy
26. mar 2023

@zirafienka Kartu v mobile si zaregistrujes na SK cislo https://konto.biedronka.pl/realms/loyalty/proto...

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zirafienka
26. mar 2023

@niekto2hy ďakujem veľmi pekne

martinp288
26. mar 2023

Potraviny v Biedronke, mäso v Kabanose

ibo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ibo
26. mar 2023

Tak ešte raz meníte si peniaze alebo platíte kartou?

niekto2hy
26. mar 2023

@ibo Preco menit,ked sa da platit kartou.

dori2
26. mar 2023

@ibo platim kartou a vzdy zadavam zlote