Jablonka- trhy Poľsko

4. feb 2022

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa oplatí ísť kúpiť potraviny na trh do Poľska. Sú tam lepšie ceny ? Mame to 200km od domu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenik223
4. feb 2022

Manžel bol včera v polsku na potraviny v Biedronke a ceny nie sú až také nízke.. iba niektoré potraviny boli o trochu lacnejšie, ostatné tak ako u nás. Na trhy nechodime, tak ti neviem povedať, či tam je to lacnejšie

hipuska
4. feb 2022

@lenik223 na trhu asi rovnako ako v obchode. Na trhu sú skôr konzervy, vegeta a také trvanlivejsie potraviny. Plus mäso. Pozor na maslo na trhu. Tvári sa ako pravé ale keď si pozrieš zloženie, má 82% rastl.povodu

Ale, ak pôjdeš s prazdnou nádržou + natankujes do bandasky, budeš mať cestu zdarma. Keď to ešte spojis s výletom... Zakopane...krásne bludisko, chocholov aquapark, v jablonke je jedna restika, ak máš deti, majú vnútorné ihrisko veľké. My sme sa tam boli najesť, 4ja dospelí jedlo plus nápoje 24€

oli18
4. feb 2022

Nedoporučujem nakúpiť poľské mäso, má najhoršiu kvalitu v EÚ. Sami Poliaci to priznali. Používajú najhoršie ANTB.

janka_266
4. feb 2022

@oli18 každé druhe mäsiarstvo pomaly dováža mäso z Poľska aj k nám 🤷‍♀️ Aspoň teda u nás, čo som si všimla 😃
A k autorke, len kvôli potravinám by som toľko nešla, keď tak ako pisu vyššie výlet, pripadne nákup oblečenia a Jablonka je menší trh, keď tak v targu, ak to ma byt na trhu.

anickaaa6aaa
4. feb 2022

Ja mam PL za rohom.. Ale 200 km by som veru necestovala.. Mozno s prívesným vozikom.

98
11. feb 2022

My mame cca 50km aj to max raz do mesiaca chodime ale nie len na potraviny a benzil, ale aj na vylet, za kamaratmi atd..

janulap
24. okt 2022

@98 prosim ta,a v Jablonke okrem trhov sa potraviny oplati nakupit v Biedronke,alebo su tam aj ine dobre obchody?Dakujem 🙂