Zväčšenie pŕs vlastným tukom

esterrrrrrr
Dnes o 15:48

Dobrý deň, prosím vás viete kde na Slovensku alebo niekde majú kliniku na zväčšenie pŕs vlastným tukom s tým, že celý tím budú iba ženy? Poprípade už to niekto absolvoval? Ja si šetrím peniaze a neviem teda ukazovali mi ze to stoji tak 3-4 tisíc. Budem rada za akékoľvek informácie. Taktiež ak mi odoberú tuk z brucha a zo stehien pri jednej operácii, budem platiť ako za dva výkony ci ako?

juliacenc
Dnes o 16:01

Tiez som sa tu uz o to zaujimala, ale nedostala som ani jednu odpoved. Neviem o nic viac ako ty

iriska13
Dnes o 16:05

@esterrrrrrr pridaj sa do skupiny, možno tam ti niekto bude vedieť poradiť😉
https://www.modrykonik.sk/group/2363/

hugoboss1923
Dnes o 16:21

@esterrrrrrr Chcem sa len opýtať, prečo ženský tím? Chlapi toho o ženskom tele vedia koľkokrát viac, než ženy samotné a koniec koncov, rozhoduje odbornosť, nie pohlavie.

zuzanka.zuzu
Dnes o 16:32

google by nevedel poradiť? 🤔 prípadne potom mail konkrétnym klinikám s otázkami... ale to len tak premýšľam, zapla som jednu bunku a toto mi naskočilo 🤷

kiki68
Dnes o 16:50

Iba zeny? Vacsinou robia aj muzi prave tu podstatnu cast chirurgie v tomto smere, top, co poznam na plastiku prs su muzi. Obratila by som sa priamo na Kliniky s tymto celym.

esterrrrrrr
autor
Dnes o 19:08

@juliacenc to je škoda, to ma mrzí, ako ja viem nejaké veci ale radšej by som od niekoho skúseného, nie z internetu a článkov

esterrrrrrr
autor
Dnes o 19:09

@kiki68 áno, iba ženy. Bol by pre mňa problém ze by ma muž videl keďže mam partnera. Ja viem, že oni to tak vôbec neberú a videli už x žien... Ale je mi to proste nepríjemné 😇

esterrrrrrr
autor
Dnes o 19:11

@zuzanka.zuzu ale áno, Google pomohol, no nikde neviem nájsť kliniku kde by pracovali iba ženy a chcem komunikáciu aj s pani, ktorá to už na vlastnej koži absolvovala.

esterrrrrrr
autor
Dnes o 19:12

@hugoboss1923 pretože mám partnera a to by mi bolo nepríjemné keby ma muž vidí, aj keď je to doktor.

esterrrrrrr
autor
Dnes o 19:13

@iriska13 dakujeeem