Vráska hnevu

mon_soon
27. feb 2024

Drahé dámy, vedeli by ste mi poradiť ako zjemniť/ vyhladiť vrásku hnevu okrem botoxu? Čítala som napríklad o mezoterapii ale dve kozmeticky nezávisle od seba mi tvrdia že len botox. Fakt? Nič iné nepomôže? Dakujem 😊

lakebabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakebabe
27. feb 2024

Za mňa botox až na tretej klinike mi extrémne zalomenu vrásky hnevu zvládli napichat krásne do hladka

mon_soon
autor
27. feb 2024

@lakebabe lenže ja si neviem predstaviť dávať botox do konca života…lebo veď to už musíš nie? Nehovoriac o tom ako vyzerajú niektoré extrémy 😱

lakebabe
27. feb 2024

@mon_soon u mňa to bol extrém práveže predtým už som bola unavená a len som počúvala co zazeram 😃 chodím raz za pol roka a už nechcem ani prestat

bora0123
27. feb 2024

@mon_soon mne velmi pomohla masaz tvare a krem proti vraskam, pripadne aloe gel/sprej na vypnutie a hydrataciu pleti, samozrejme zalezi ako velmi hlboka ta vraska je ale za mna je masaz skvela aj dvojitej brady som sa zbavila

https://www.instagram.com/reel/C0MXa8NLAhb/?igs...

crazy_cat_lady
27. feb 2024

@mon_soon botox si nemusite davat do konca zivota. ale samozrejme treba pocitat s tym, ze ked jeho ucinok odznie, efekt bude podobny tomu predtym 🙂

lakebabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakebabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
crazy_cat_lady
27. feb 2024

@lakebabe nepomohlo? ved na tych spodnych fotkach ju nevidno 🙂 (ci len ja som slepa? :D)

lakebabe
27. feb 2024

@crazy_cat_lady ved to je po botoxe to myslím ze mi kozmetika ani ine zákroky nepomohli len kvalitné urobený botox aj to až na tretej klinike

crazy_cat_lady
27. feb 2024

@lakebabe aha takto, ja som to pochopila, ze ti uz ani botox nepomohol 🙂 tiez inak rozmyslam nad tym, ale do cela. lebo ho mam ako radiator z neustaleho mracenia a zmurenia :D

lakebabe
27. feb 2024

@crazy_cat_lady ja chodím kompetku😃 čelo vraska hnevu a posledne dva roku aj okolie očí každý sa zhodol že to vážne ubera desať rokov z veku a vyzeráš oddychnuto

lakebabe
27. feb 2024

@crazy_cat_lady a čím dlhšie chodím tým menej sa m8 vrásky na čele robia aj keď to povolí mudr vysvetlila že čím dlhšie máš umrtvene čelo tým menej niektoré svaly používaš a už sa tak nemracis a je to pravda

crazy_cat_lady
27. feb 2024

@lakebabe ano, lebo ten sval je umrtveny, alebo ako to nazvat a neviete nim hybat tak, ako predtym, takze tym padom sa vrasky neprehlbuju 🙂 no mozno sa raz odhodlam :D

lakebabe
27. feb 2024

@crazy_cat_lady ja ľutujem ze som nešla skôr lebo čím je vraska hlbšia tým ťažšie sa to robí a kratšie to vydrží preto uz núkajú aj baby botox co je male množstvo na jemné vrásky preventívne

zuzu1304
27. feb 2024

@lakebabe boli to? 🙂

crazy_cat_lady
27. feb 2024

@lakebabe je mi jasne, ze cim skor pojdem, tym lepsie. lebo tie vrasky na cele u mna su dost vyrazne. asi sa len prosto musim objednat a potom budem nutena ist :D po "zakroku" ste museli aj dodrziavat nejake odporucania alebo tak?

lakebabe
27. feb 2024

@zuzu1304 co pichnutie? Trochu úprimne trochu ale ak si citlivá dáš si streknut na tvár lidocain kamoška je labilna dosť ta si to dava umrtvit ale keď to vydrží ona tak každý 😃 pre mňa pár sekúnd takej bolesti nič strašné pery bolia omnoho omnoho viac

lakebabe
27. feb 2024

@crazy_cat_lady nič strašné štyri hodiny si nesmie človek ľahnúť a predklonit sa kvôli zateceniu nepiť dva dni alkohol kvôli prekrveniu nemusí chytiť a aspoň týždeň necvicit nepotit sa neopalovat moja sestra napríklad nežije na sk a ide len keď príde niekedy raz ročne niekedy po roku a pol nič tragické keď to povolí

lakebabe
27. feb 2024

@crazy_cat_lady inak aj čelo som mala strašne roky zmurenia kym som nenosila šošovky opalovania sa a slnka ale čelo mam krásne hneď ale fakt dobrý doktor na začiatku som bola na dvoch fakt luxusných veľkých klinikách a otras teraz chodím do takej malej neznámej a som strašne spokojna

mamamasama
27. feb 2024

Neboj sa botoxu. Za mňa maximálna spokojnosť 👌

sardinka32
27. feb 2024

Problem pri botoxe je ten, ze tie svaly napichanim nepouzivas a vela zien ma potom skusenosti, ze ked s botoxom prestanu, velmi zostarnu akokeby. Ja som laik, ale hovorila o tom aj Cameron Diaz a jej fotky na nete najdes. Ja botox tiez zvazujem, ale len vrasku hnevu.

mon_soon
autor
27. feb 2024

No nalomili ste ma. Ja sa len bojím že to časom vytiahne do absolútne neprirodzeneho tvaru - nechcem zakrývať starnutie,ostatne vrásky m netrápia. Lebo courtney cox vyzerá hrozne napríklad

lakebabe
27. feb 2024

@mon_soon courtney Cox ma veľmi zle spravené liftingy to sú operačné nezvratné zákroky a začínala s tým v časoch keď bol aj botox v plienkach. Nič sa ti nestane prvé rázy keď ti vyprchá budeš akí predtým časom to budeš mat o mnoho jemnejsie. Ešte som sa nestretla so ženou co by botox olutovala. Len vybrať poriadnu kliniku a dr

mon_soon
autor
27. feb 2024

@lakebabe ja mám kamosku čo si to dáva a aj do pier…vyzerá hrooozne lenže je fakt že jej to asi nerobila prvé razy odborníčka..podľa čoho zistím že je klinika poriadna? Ja som úplný amatér na to

lakebabe
27. feb 2024

@mon_soon musí to byť oficiálna klinika doktorka nie kozneticka odkiaľ si?

mon_soon
autor
27. feb 2024

@lakebabe Zilina. Kliník je tu dost ale ta poriadna…🤷‍♀️

mandzula
27. feb 2024

@mon_soon ja ta s botoxom potesim. Dala som si ho do cela pichnut raz - v septembri 2022 a doteraz ho uplne neskrcim. Netusim, ako je to mozne, ale je to tak.

lakebabe
27. feb 2024

@mon_soon no v Žiline som veľa rokov bývala a chodila na kliniky. Tak za mňa Dermapoint nie bola som tri krát botox povolil po mesiaci. Niekto tam je spokojný ja vôbec. Kamala už nie chodila som a po rokoch sa strašne pokazili. Moja doktorka ma kliniku v BA ale ma prenájaty aj malý priestor v Žiline a Nitre. Chodí tam tak raz dva krát mesačne v centre. Ona mi robí všetko už dlho https://www.instagram.com/fbclinic.aestheticmed...

martinka13
27. feb 2024

Mne pomohol len botox. Osobne stačí raz za 4-5 mesiacov. Keď budeš dávať pichať len vrásku hnevu, nijako Ti to mimiku nezmení.