Skúsenosti s liposukciou

columbovazena
3. jan 2024

Ahojte, chcem sa opýtať žien, ktoré reálne majú skúsenosť s liposukciou, ktorá je podľa vás lepšia; tumenescencna, alebo laserova, a prečo.Vdaka za odpovede

lilianka28
3. jan 2024

@columbovazena Mám skúsenosť. Laserová sa používa pri menšom odstránení tuku, u mňa to bol podbradok.
Tumenscencna pri odstránení väčšieho množstva tuku. Tak mi robili brucho.

columbovazena
autor
6. jan 2024

@lilianka28 Ďakujem za odpoveď. Ako dlho sa vám hojilo brucho, a ste spokojná s výsledkom?

lilianka28
6. jan 2024

@columbovazena Ja som spokojná. Potom sa musí nosiť asi mesiac elastický pás. Prvý týždeň sa pás nesmie vôbec skladať, a to je asi také najnáročnejšie obdobie. Vtedy je aj sprchovanie obmedzené a hygiena funguje v kombinácii s vlhčenymi utierkami. Ale dá sa to zvládnuť.

dankanov
6. jan 2024

Kamoskin pribeh: po porode (pred 3 rokmi) isla na liposukciu a skoncila v nemocnici, lebo jej to zle spravili a ziadny efekt. Bacha na to baby. Ale aby som nebola len negativna, tak vam poviem ze je aj neinvazivna moznost, je to taky stroj, ktory laserom odstrani tuk a bez jaziev a bolesti. Isla tam a za par sedeni brutal schudla, cca 10cm z pasa. Dvaam kontakt na kliniku,odkedy som videla kamoskine vysledky som tam zacala chodit na mezoterapiu a su skveli 🙏🏻 www.naniclinic.sk

bianka...
6. jan 2024

@lilianka28 môžem vedieť kde? Máte i nejaké fotky pred/po do správy? Tiež by som potrebovala podbradok a brucho.

lilianka28
6. jan 2024

@bianka... V BB Essur Clinic.
Fotky na porovnanie nemám.