Rozpustenie kyseliny v perách

5. júl 2024

Ahojte baby rozpúšťali ste si kyselinu v perách? Je hneď vidieť výsledok?

pluss
5. júl 2024

Ano

autor
5. júl 2024

@pluss a bolesť? Znesiteľné ?

pluss
5. júl 2024

Menej bolestné.. Na rozpustenie použili tensiu ihlu a ani mi nedávali znecitlivujuci krem

autor
5. júl 2024

@pluss super a prečo si si daka rozpustiť ak mozem vedieť ?

autor
5. júl 2024

Mňa aplikácia ani nejak nebolela tak preto sa pýtam , lebo sa väčšinou píše že to strašne boli

pluss
5. júl 2024

mňa aplikácia teda bolela strašne aj napriek krému....rozpustiť som dala pár týždňov po aplikácii...absolútne sa mi to nepáčilo...nezodpovedalo to tomu čo som požadovala...pani doktorka to trochu prehnala

autor
5. júl 2024

Ja mám strašne fľaky po perách už dva mesiace a predpokladám že je to alergia, v utorok mám ísť ku doktorke tak som zvedavá 🫠

pluss
5. júl 2024

áno ja som mala aj problém po aplikácii...úplne brutálny opuch...musela som si dať dithiaden...ja už som mala pocit že ako mi pery opuchli že mi prasknú......držím palce potom 🙂

autor
5. júl 2024

@pluss och tak aj ty si si prežila s kyselinou , mne sa to prejavuje až po to troch rokoch na perách, už to asi moje telo nesvie vstrebať 😄

pluss
5. júl 2024

to hej :D ale napr na kruhy pod očami to bolo všetko v poriadku....tak asi len tie pery nejak zblbli :D

autor
5. júl 2024

@pluss a už si nechceš vôbec dať ?

pluss
5. júl 2024

nie radšej nie 🙂 ja som chcela len zhydratovať že fakt minimum dať a pani doktorke sa asi zdalo že chcem mať podstatne väčšiu hornú peru....verím tomu že niekto iný by to spravil ako som ja chcela....ale bojím sa aj tej reakcie znova