Plastika pŕs a práceneschopnosť

25. júl 2021

Ahojte ženy prosím tie co ste boli na úprave pŕs ako ste to potom riešili s voľnom? Idem na jar na zväčšenie aj modelaciu takže trosku rozsiahlejší zakrok, takže minimálne 6 týždňov fyzicky oddych. Robim zdravotnú sestru v nemocnici takže mám v podstate aj fyzickú prácu otáčanie dospelých pacientov atď, ponatahujem sa dosť, na oddelení sme len 2 sestričky v noci jedna a pomocna sanitarka takže keby niečo akútne musím si poradit len sama a fyzickej namahe sa nevyhnem. Ako ste prosím riešili podobne dlhé voľno po operácii 6-8 týždňov? Pn alebo klasicka dovolenka.. Pripadne ako dlho ste sa zotavovali vy kym ste šli dvíhať ťažké veci.

dijka123
25. júl 2021

ahoj a to v ktorej nemocnici robis prosim ta

autor
25. júl 2021

@dijka123 ahoj to v rámci zachovania anonymity nieje podstate, ide o to že mám aj fyzickú prácu a bojím sa koľko po zákroku bude možné ju bezproblémov vykonávať, aby som si aj ja niečo nepoškodila a aby netrpeli ani pacienti

dijka123
25. júl 2021

no poznam taku pracu velmi dobre viem ocom pises ale skor si zober dov ako pn

autor
25. júl 2021

@dijka123 dve sestry na jednej smene myslím samozrejme... Strieda sa nás inak 8 celkovo

mamamasama
25. júl 2021

Mne nerobili modelaciu, len zvacsenie, implantat pod sval. PN 2 tyzdne a fungovala som uplne normalne. Najhorsi je prvy tyzden. Tiez mam fyzicky narocnu pracu. 6 tyzdnov sa mi zda strasne vela

mondolina
25. júl 2021

pn

dijka123
25. júl 2021

aha no u nas su dve sestry plus sanitar a plus pomocnik v zdravotnictve

inga93
25. júl 2021
natalienka12
25. júl 2021

Autorka: nemas narok na PN-ku, jedine ze by ta lekar nechal a vymyslel nejaku diagnozu, ale ci pojde do toho rizika neviem

ankare
25. júl 2021

Ak sa dá,buď PN. Dovolenku si šetri.

syslik81
25. júl 2021

kedze s ajedna o esteticky zakrok tak pn nemozes mat ..ale da sa dohodnut na marodke napr chrbta .. to je uz na dr ci ti da ...

greta1035
3. jan 2023

Ahoj, ako si to nakoniec vyriešila? Tiež pracujem v nemocnici a premýšľam nad augmentáciou

autor
3. jan 2023

@greta1035 3 týždne riadna dovolenka potom šup šup do práce a postupne zaťažovať🙂 operáciu som mala nakoniec v marci 2022 a všetko super, aj sa krásne zahojilo....a to ma hneď prvú službu chutila KPR a chceš nechceš musíš....prsia zvladni našťastie som veľmi rada