Musí sa výplň kyselinou opakovať?

2. jan 2024

Už dlho si chcem dať vyplniť kruhy pod očami kys. Hyaluronovou
Chcem sa spýtať tie ktoré toto máte za sebou, či sa to potom už musí opakovať keď vymizne. Nie kvôli želanému efektu to mi je jasne že nevydrží to navždy a keď to budem chcieť mat stále rovnako pekne tak zopakovat ale skôr mi ide o to či to nezostane v nejakom horšom stave ako pred samotnou výplňou.
Totiž bojim sa veci ktoré by sa museli stále opakovať iba preto aby som nevyzerala ako strašidlo. Čiže celé čo má zaujíma ak som nebola dosť jasna, zhrniem:
Mám kruhy pod očami a chcem ich skúsiť vyplniť, no potom ak to pomaly bude miznúť by mi nevadilo mat to v stave ako teraz a rozhodnut sa či idem do toho zase. A nie mat to horšie a musieť to už aplikovať stále

snowflakenel
2. jan 2024

Ano, aplikuje sa potom opakovane. Ja nemam, no sestra ma. Robili jej to na jednej klinike v BA. No mala s tym len starosti. A spravili sa jej take hrcky, hrvolceky....tak po case musela rozpustit. Viac krat to opakovala. Teraz to ma uz ako,tak,dobre.
Vyber si hlavne dobru kliniku a skusenu lekarku. Aj ked ani to nie je vzdy zaruka 100% vysledku. Zalezi aj,od toho ako latku prijme tvoja pokozka. Drzim palce

deti95060810
2. jan 2024

na MK je skupina plastická chirurgia a ..... tam žienky riešia len tieto problémy...isto by ti vedeli poradiť a odporučiť niekoho ...

horvathova_ja
2. jan 2024

Áno, kyselinu hyaluronovú treba aplikovať opakovane, približne raz za pol roka. Závisí to od ročného obdobia (v lete sa vstrebáva rýchlejšie), ale je to aj individuálne, ako ktoré telo ju absorbuje. Určite ti poradia na klinike.

autor
2. jan 2024

@horvathova_ja mna zaujíma hlavne čo sa stane ak si ju opäť nedam. Či budem vyzerať ako predtým teda ako aj teraz keď ju nemám alebo to bude nejaké škaredé že budem nútená už chodiť stále

gabika0825
2. jan 2024

Kyselina h. Nie je trvácna latka. Nachádza sa aj v našom tele, Takze sa vstrebáva. Či uz si das spraviť pery alebo iné výplne kyselinou h. Nikdy to nevydrží dlhodobo.

konikkon
2. jan 2024

Nie, netreba zákrok určite opakovať. Jednoducho sa kyselina vstreba a jej účinok nebude viditeľný, budeš vyzerať ako pred zákrokom.

anos18
3. jan 2024

@konikkon a nebude to ešte horšie ako predtým?

konikkon
3. jan 2024

@anos18 nie, vráti sa to do pôvodného stavu.

autor
4. jan 2024

@konikkon ďakujem presne toto som chcela vedieť 😃 lebo nie je to pre mňa niečo nevyhnutne chcem to iba skúsiť možno sa mi to zapáči a budem opakovať ale rovnako si možno poviem že kašlem na to chcem vyzerať ako predrym 😊