Klinika plastickej chirurgie

matejkovamamina
15. apr 2024

Ahojte, zaujimalo by ma ci niekto bol na konzultacii na klinike plastickej chirurgie v Ruzinove, ten samostatny pavilon az za urgentom. V telefone mi povedali, ze mam prist v stredu na deviatu, ale ked som tam prisla, v cakarni cakalo asi 50-100ludi a na to fakt nemam casove moznosti, cakat cely den, aby mi poobede povedali, ze pridte skusit o tyzden. Cakal niekto do radu? A dockali ste sa? 🙏 Mam urgentny problem ale toto vyzera na dlhe lakte. Nie je nejaka moznost sa objednat na konkretny cas, aj za priplatok niekde? Tu mi sestricka povedala ze len cakat doradu.

luccija
15. apr 2024

@matejkovamamina čakala som...ide to rýchlo niekto ide na zákrok, ďalší konzultácia.Vyberali mi z tváre znamienko.Neviem o tom, že sa dalo objednať na čas je to už 5 r

matejkovamamina
autor
21. apr 2024

@luccija dakujem a kolko ste asi cakali? Treba prist ja neviem na siedmu? Aby som bola medzi prvymi, ci staci pred deviatou?

mamina7070
21. apr 2024

@matejkovamamina
funguje to takto najprv tam prides a cakas ked pride
sestricka povies co treba vezme papiere (bez vymenneho listka od kozneho tam ani nechod) a zavola ta dnu a daju ti termin treba sa ale pripravit ze terminy sa davaju aj o niekolko mesiacov

ludi je tam vela treba byt trpezlivy

mamina7070
21. apr 2024

ja som tam riesila januar februar ak to je take urgentne tak vydrzis 😉 ja som sa dockala objednali ma na zakrok a potom som dost pravidelne tam cgodila lebo som mala komplikacie trochu

ale zaklad je ze musis mat odporucanku od kozneho ci ineho chirurga atd (podla toho omco ide) bez toho tam nema zmysel ist

luccija
21. apr 2024

@matejkovamamina a čo Ti idú robiť?musíš si to dať robiť len na plastickej?
Na 8 som išla, pozreli a dali termín.Necakala som dlhšie ako 2 t, ale ľudí so znamienkami pribúda možno teraz sa dlho caka.Inde na tele som si dala vyberať u chirurga

mamina7070
21. apr 2024

@luccija a kedy si tam bola ked ta tak rychlo objednali ? ja som bola v januari 2024

matejkovamamina
autor
24. apr 2024

@luccija mam od ortopeda doporucenie na zmensenie prs preplatene zdravotnou poistovnou, skrz chrbticu a podobne. Preto musim ist len sem. A normalne si prisla na deviatu a do hodky ta vzali dnu? Kolko je vnutri doktorov, lebo viem ze su dve ambulancie. Mam cakat do konkretne jednej z nich alebo beru karticky a rozhadzuju si pacientov? Volaju podla mena dnu?

matejkovamamina
autor
24. apr 2024

@mamina7070 a kolko cca si tam pokazde cakavala v rade?

mamina7070
24. apr 2024

odovzdas karticku a odporucanie (bez toho ta nevezmu) a cakas je tam len jedna ambulancia v tej druhej ak pride dalsi lekar robi skor drobne veci ako kontroly stehy a pod
sestra vezme karticku odporucanku a potom ta vola
rano je vela ludi na zakroky to je tam brutal frmol, kolko budes cakat uvidis ale ak prides rano tak aj viac ako hodinu sa ti moze stat , potom ked som uz chodila na kontroly tak do hodky dvoch som sa vybavila prvy krat som cakala dlhsie
vnutri je jeden lekar v tej jednej ambulancii
sak si vezmimcasopis alebo knihu pri cakani pocitas
tam este uvidis co budes potrebovat lebo to tvoje budu posielat na poistovnu na schvalenie atd a terminy tam sa fakt priprav ze to nebude rychle cely ten proces