Kde robia prirodzené pery?

evd
3. máj 2024

Ahojte … prosim robi niekto na Svk naozaj prieodzene pery? Mam uplne nesumerne a nejde mi o uplne ze zvacsenie skor o upravu lebo ta hrana na russian lips nie je moc pekna ked to vidim nazivo.. tak ci neviete o niekom kto to robi naozaj dobre. Dakujem 🙂

lakebabe
3. máj 2024

@minenkak tam som bola dva krát na pery a katastrofa takže asi záleží na akého dr tam narazis

minenkak
3. máj 2024

@lakebabe ktorá doktorka ti robila a prečo si nebola spokojná ,ja som tam chcela ísť

lakebabe
3. máj 2024

@minenkak ja som tam bola ešte pred 4-5 rokmi taka chuda blondína asi 40 ročná neviem ako sa vola . Prvý krát boli nesumerne také nijaké bez tvaru dala mi tam len 0,8 ml druhý krát som tam bola po dvoch mesiacoch na dorabku a také nijaké boli a mala som tam hračky, išla som na inú kliniku potom tam mi ich prerobili po čase pekne. Ale sestra je im verná chodí ale len na botox k takej mladej tmavej dr a je spokojná. Možno treba vyskúšať, ale za mňa už nie. Ja som moc ani s prístupom nebola spokojná

lilianka28
3. máj 2024

Ja mám dobrú skúsenosť tu: https://essurclinic.sk/
Pekné pery, prirodzeného vzhľadu, podľa mojej požiadavky.

rooberta
3. máj 2024

Nessclinic v Nitre odporúčam

96barbora
3. máj 2024

Ja som bola v Kamale. Odporúčam všetkými 10.

jamimo
3. máj 2024

@minenkak dermapoint určite nie, keď tak, skús MUDr. Marika Piršelová z
https://www.navanklinika.sk/nas-tim/
Ja nemám úpravy, ale podľa kamošiek viem, táto dr. neznáša kačacie pery.... Pracovala v Dermapoint a vie prečo odišla. Ja som tam bola na odstránenie fibrómov a prístup od recepcie až po lekára ako za komunistov 🤨

jamimo
3. máj 2024

@96barbora zaujímavá skúsenosť, lebo čo som videla pery z Kamaly tak eeee😋

evd
autor
3. máj 2024

Kamalu asi urcite ani dermapoint ma neoslovil…

larapb
3. máj 2024

@jamimo MUDr. Piršelovú by som veľmi neodporúčala, sama má urobené pery a nie veľmi lichotivo..

lakebabe
3. máj 2024

@jamimo teraz som pozerala na nete ktorá to je,
tak u nej som bola na perach, ešte keď robila v dermapointe dva krát a veru spokojná som s jej prácou nebola.

huginko
3. máj 2024

@evd nikde, s tými sa narodís... Prepac

jamimo
3. máj 2024

@larapb názory sa rôznia aj v tejto diskusii. Kamarátka chcela "vytvarovať" pery a 🙏🙏🙏 dr. aby nemala kačací zobák. Ja teda vôbec nepatrím medzi fanúšikov zásahov do mojej podoby (ale každého vec...) a kamoška ich má fakt pekné 👌
Tak ako aj iná prsia a nos od dr. Červeňa 👍