Endolift - skúsenosti

petronela919
9. júl 2024
henriettak
16. aug 2024

ahojte, potešilo by, keby ste sa podelili o vaše skúsenosti s endoliftom, ako by ste to zhodnotili, či sa oplatí takéto absolvovať 🙂

plushika
19. aug 2024

@henriettak ahoj. mam skusenost. co by ta zaujimalo blizsie? ci staci iba to, ked napisem, ze mam dobru skusenost s tymto osetrenim? 😀 mne dvihali obocie a viecka napriklad. konecne nevyzeram nonstop ako po zobudeni.

henriettak
20. aug 2024

@plushika ja to nie pre seba, myslím, že toto mi zatiaľ netreba 😀 ale mamina ma také vačky na lícach, lícnych kostiach, alebo ako by som to nazvala. taká ovisnutá koža a prekáža jej to. a pochybujem, že nejakou kozmetikou by sa to dalo zlepšiť, tak že nech jej niečo poradím a pozisťujem, ako sa toho má zbaviť, že ona na to nemá čas 😀

alenka551
20. aug 2024

@henriettak A to sa tyka vyslovene len tvare? Nenasla som, tak sa pytam. 🙂

petronela919
autor
21. aug 2024

@plushika máte súkromnú správu

janina1127
23. aug 2024

@alenka551 Vôbec nie, nie je to také ošetrenie, čo sa týka len tváre. Rôzne časti tela sa týmto spôsobom dajú ošetriť. Čo viem, tak napríklad aj bruško po pôrode si dávajú ženy robiť.

alenka551
26. aug 2024

@janina1127 No ale myslim, ze to je mozne len ak zena nerodi cisarskym 😕 Lebo si neviem predstavit daco robit s bruchom, ked je tam stale ta jazva, ktora sa hoji nesmierne dlho. 🙈

plushika
27. aug 2024

@henriettak to je ako moja mamina. pokial ide o taketo veci, tak to nechava tiez na mna, ze ona nevie hladat a tak dalej. jasne, ze by nasla, keby potrebovala. ale co by sme pre ne nespravili ❤ myslim si, ze toto by bolo pre nu idealne riesenie. no ono je lepsie, keby isla na kliniku a ze tam sa priamo opyta, aby to posudil nejaky odbornik. mozem napisat moju skusenost, ale nemozem ja urcit, aky lekarsky zakrok by bol pre nu najlepsi 🙂

vetva99
27. aug 2024

@plushika no ja som o tom este nepocula, to asi kazda esteticka klinika nerobi, ci?
ale tak asi dobre, ze to existuje, niektore zeny sa mozu citit fakt ze menejcenne.

plushika
28. aug 2024

@vetva99 fuuu tak to neviem, nemusi kazda. co robia na jednej klinike, na druhej nemusia. treba si pozriet, ake sluzby poskytuju alebo priamo cennik. ja som rada za taketo sluzby, osetrenia a male vylepsenia 🙂

alenka551
28. aug 2024

Mna by zaujimalo, ci je to trvaly zakrok alebo sa to musi po nejakom case absolvovat znovu? Vydrzi to nastalo? 😕

bibiana177
30. aug 2024

@plushika a kedy si si to dala robit, prosim ta? 🙂

henriettak
2. sep 2024

@alenka551 Nič nie je na stálo. Ale povedala by som, že toto je ešte taká úprava, že jedna z tých trvácnejších. Oproti botoxu napríklad to vydrží o dosť dlhšie.

henriettak
2. sep 2024

@plushika Veď jasné, to treba posúdiť nejak odborne. Ale tak nie je na škodu sa podozvedať aj takto, kto už má s niečím takýmto alebo podobným skúsenosť. To máš lepšie, ako keď si len prečítaš nejaký odborný článok napríklad 🙂

filory
2. sep 2024

Tiež som za reálne skúsenosti, z tých človek zistí jednoznačne oveľa viac. A ak sú k dispozícii aj nejaké fotky pred a po napríklad, tak je to úplne super, že si proste vie človek aj predstaviť tú zmenu. 🙂

henriettak
3. sep 2024

@filory Pozerala som si na nete fotky na klinikách, čo majú pridané ako svoje práce. A to je akože brutálny rozdiel. Dokáže to omladiť o niekoľko rokov by som povedala. Akože jednak lepšie človek potom vyzerá a musí to spraviť veľa aj so psychikou, že keď sa pozrieš do zrkadla a sama sebe povieš, že vyzeráš lepšie 🙂

nadejna7
3. sep 2024

@henriettak No, len samozrejme zalezi aj na akej klinike. 😉 Nemyslim si, ze vsade maju uplne spokojne zakaznicky, to clovek nikdy nevie, ako to proste dopadne.

vladdinka
4. sep 2024

@nadejna7 tak ale isto sa z toho da aspon vychadzat, nie? 🙂 niekde ich bude viacej, niekde menej. a zalezi aj od toho, kto s cim nie je spokojny. niekomu prekazaju aj uplne banality, uz som sa aj s takym stretla, kolegyna hodnotila tiez nejaku kliniku a dala zle hodnotenie preto, lebo jej nedali termin vtedy, kedy chcela. ale tak co mali spravit, ked to mali vybookovane. to mi zase prislo nespravodlive voci nim.

fabrika
4. sep 2024

@vladdinka Ale akoze so zakrokom ako takym spokojna bola? No to mi pride veru na zle hodnotenie velmi malo. 😀

mirka2405
4. sep 2024

@petronela919 Absolvovala som v januari, za mna spokojnost.

janina1127
6. sep 2024

@mirka2405 Máš naplánovaný aj nejaký ďalší termín, či to zatiaľ nechávaš plynúť? Lebo čo som čítala, že chodia aj opakovane na toto. Zase netreba to tak často na druhej strane.

nadejna7
6. sep 2024

@janina1127 A to sa vyslovene musi alebo akoze preventivne by sa radsej malo ist znovu ci ako?

mirka2405
6. sep 2024

@janina1127 ziadny dalsi termin, ucinok ma byt dlhodobejsi