Dali ste si niekto urobiť transplantáciu vlasov?

10. feb 2024

Ahojte.
Rozmýšľam nad transplantáciou vlasov dali ste si ju niekto robiť tu na sk alebo v cr a za koľko alebo niekde v zahraničí ake máte skusenosti?pomohlo vam to ? Ste spokojní kedy začnú rásť vlasy je to vhodné aj po chemoterapii? Ja rozmýšľam nad transplantáciou v Turecku. Prosím žiadne reklamy len čisto skúsenosti ďakujem.

andreakotesova
11. feb 2024

Mužov kolega bol v lete v Istanbule. Je spokojný, vlasy mu krásne rastú.

deti95060810
11. feb 2024

na inst. náhodou mi skočil chlapík čo mal tento problém... Bol v Turecku a nevedel si vynachváliť. stálo ho to o polovicu menej ako na sk, alebo čr. spomínal sumu 2500 e aj s letenkou, hotelom - so všetkým.
na sk že 5000 e.
vraj mal 46 tisíc štepov - hádam som počula dobre.

simona20201309
11. feb 2024

Urcite to pomohlo. Kľudne mi napíš.

liv1
11. feb 2024

@simona20201309 ty si bola? Ja mam info, ze zenam to nefunguje, ze transplatacia vlasov je predovsetkym pre muzov a zenam to vypada z rovnakeho dovodu ako vypadali povodne vlasy. Ze je mizive percento zien krorym to vydrzi. To mam od specializovanej kliniky, kde robia trichologicke vysetrenia.

liv1
11. feb 2024

Ale muza poznam 1 co bol v Turecku par rokov dozadu a velmi si pochvaluje, velmi dobre mal tie vlasy, uz som ho dlhsie nevidela

egonsk
11. feb 2024

kolega bol v polke leta, koncom jesene mu to vyzeralo ako cerstvo rastuci travnicek a teraz to ma skoro ako pred tou transplantaciou, takze zjavne sa mu to neujalo a len vyhodil peniaze.

simona20201309
11. feb 2024

@liv1 nie ja, môj oco. Do roka mal háro. Aj keď prvý mesiac vyzeral ako onko pacient.....
Po pol roku začal vyzerať už ako tak. Ale určite to stojí zato.

autor
11. feb 2024

@simona20201309 a kde si to dal robiť aká klinika a koľko to stalo ?

autor
11. feb 2024

@deti95060810 áno Turecko je najlacnejšie..ale závisí údajne od každého organizmu ako to príjme

autor
11. feb 2024

@liv1 nie nie ženám funguje tiež čosi

autor
11. feb 2024

@andreakotesova a kde tam ktorá klinika a koľko platil spýtas sa ?

ahhola
11. feb 2024

Uz nazov mi nesedí, bud autotransplantacia, alebo presadzanie korienkov zozadu dopredu😂prielom bude, ak zvladnu rozdelit vlasovu cibulku na stvoro, napr., takto je to len nalestena bieda s neistym vysledkom. Mozno ten, kto ma vlasov na 2 hlavy a treba zaplacnut lysynku, kuty tam to mozno funguje. 😛