Choroba prsných implantátov

miroslava2501
1. sep 2024

Zdravím žienky mali ste niektorá nejake zdravotné problémy kôli ktorým ste sa rozhodli vybrať implantáty??Ďakujem

mamamasama
1. sep 2024

Nie

svetlonos
1. sep 2024

@miroslava2501
pozri tuto tému na youtube. Hovori o tom jedna myslím bývala modelka. Je to Slovenka, sa mi zdá, že žije v Amerike. Dáva veľa info na túto tému s osobnou skúsenosťou. Bolo zo veľmi zauj8mave a pre mňa nové. Ja implantáty nemám ani sa nechystám mať. No zaujímalo ma to.

yosi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava2501
autor
1. sep 2024

@svetlonos ďakujem

nicoletta98
1. sep 2024

Citala som si o tom , kvôli tomu som vlastne najprv ani nechcela ísť… keďže príznaky mali ženy najmä točenie hlavy, slabosť, nízky tlak a pod. a to všetko mám, tak som si povedala nech mám k tomu aspoň implantáty 🤣 čiže aj napriek tomu sa chystam 🙂 boli ženy, čo si vybrať dali a nakoniec si ich dali ešte raz 🙈

svetlonos
2. sep 2024

@nicoletta98
to boli len tie minimalne light negativne účinky, tie ďalšie sú horšie.

nicoletta98
2. sep 2024

@svetlonos hlavne tie tvrdenia nie sú nijako podložené vedecky..

sherynkamalinka
2. sep 2024

@svetlonos asi myslis katarinu vanderham

svetlonos
2. sep 2024

@sherynkamalinka
áno je to dosť možné, žije v usa však?

svetlonos
2. sep 2024

@nicoletta98
no to sa hádať nejdem a ani by som sa nečudoval. Vacsinou sú to také drobné symptómy a stupňuje sa to. Ta pani z videa je dosť populárna a myslím, že sa spojila s mnohými zenami s rovnakými príznakmi. Takže je možné, že vedecky podložené to bude až o mnoho rokov neskôr.
Nemusí to mat každá žena, no to riziko tam je. Ved ty nech si zdravá celý život 🙂

nikaszan
3. sep 2024

Ceny implantátov?

mamamasama
3. sep 2024

@svetlonos máš ich? Lebo ja áno a žiadne synptómy, ani negatívne účinky nemám. Dokonca sa mi zlepšila chôdza.

svetlonos
3. sep 2024

@mamamasama
Ahoj 🙂 nemám. Každý organizmus reaguje inakšie. Tiez mam jednu známu, ktorá je šťastná a nemenila by! Mala male prsia a veľmi jej implantáty zdvihli sebavedomie. Teda ona nie je vyložene zameraná len na vzhlad ale pimohl8 jej to a nič jej nie.
Je to ako z očkovaním. Niekto je absolútne ôk q iný ma veflajsie účinky- jeden lahsie, druhy vážnejšie tretí tie najhoršie v extrémnom pripade.
Tak to vidím aj s implantatmi. Jedna je šťastna a spokojnq cely zivot, ďalšia ma z toho casom komplikácie.
Ja som nepísala paušálne o všetkých ženách, ze maju tieto problémy 🙂 Je fajn, že tybpatris k tým spokojným.