Botox lýtka

6. nov 2023

Ahojte, mám silnejšie lýtka. Aj keď schudnem, tak lýtka mám veľké ako stehná. Docitala som sa, že už aj na Slovensku sa pichá botox do lytiek. Mate prosím niektorá skúsenosť s tým? Dakujem

klip0
6. nov 2023

Ak ti dajú botox do lýtka tak bude ešte väčšie

lilianka28
6. nov 2023

Neviem ako ti botox zmenší lýtka.

1xenia1
6. nov 2023

Dávnejšie som na Instagram dr. Martiškovej videla že túto procedúru nejakej pacientke robila

veklipo
6. nov 2023

Ja mam naopak veľmi chudé lýtka. Behávam, cvičím a mam len take paličky. Do 30tky som nenosila sukne a saty, lebo som sa za to hanbila. Dnes mam 42 a som aká som. Vôbec to neriešim.
Čo tým chcem povedať: Život je skvely, pokiaľ máš nohy. Hrube, tenké, to je jedno.
Drž sa!

avonladyba
6. nov 2023

@lilianka28 že ochabnu svaly, ktoré botoxom nebude používať.

autor
6. nov 2023

@avonladyba ano, ja ich mám veľmi svalnaté, vraj je takýto trend najmä v ázijských krajinách.

autor
6. nov 2023

@veklipo aj mamina ma paličky a hanbila sa za ne 🙂bohuzial mám nohy po ocinovi, tým že som veľa rokov sportovala, mám svalnaté celé nohy. Ale tiež kvôli tomu nenosím sukne, čiže cele leto chodím v dlhých gatiach. Teraz mám ist na ples a ani saty s rozparkom si nemôžem dat. Ja sa neviem od toho odosobniť, lebo k pomeru stehnám vyzerajú fakt hrozne.

lilianka28
6. nov 2023

@avonladyba Tak má to logiku. Ale efekt sa zrejme nedostaví hneď. Zase som o niečo múdrejšia 🙂