Zubné implantáty - Piešťany a okolie

simona99687
9. aug 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať otec by chcel zubne implantáty, chcela by som vedieť ako to prebieha ak si ich niekto daval robit, bavime sa o trhani vlastných a nasadeni umelych na "šroby" najlepšie Piešťany a okolie.
Mame vybranu kliniku eurodent v Piešťanoch mate snimi taketo skúsenosti?

zorana999
9. aug 2022

@simona99687 super by bolo ísť tam a opýtať sa.....
Jeden zub stojí aj 1500 eur. Urobia rontgen atd a môže sa ísť na to...

majkabambulik
9. aug 2022

@simona99687 Ked ide o starsieho cloveka, vtedy je dobre zistit stav kosti u otca, ci nema osteoporozu / osteopeniu. Zubne kliniky toto neriesia, pre nich je dolezity iba biznis, kedze je to kopec penazi.

xtina1711
9. aug 2022

@simona99687 ja mam implantaty na klinike v piestanoch smilclinic uz pred 5r..som spoko robili mi cely vrch v uplnej narkoze ale platila som.velmi vela .za narkozu, zuby, dostavba kosti...

mamina321
9. aug 2022

Manžel ma tri implantáty, robil mu ich dr Čech, bol spokojny, dokonca sa mu jeden neujal, tak v rámci reklamácie to poriesili, mal aj zápal, dostal atb, jeden stal 1000€.

gebrielka1
9. aug 2022

@xtina1711 ahoj , môžeš mi prosím ( kľudne do IP ) napísať podrobnejšie, o akú sumu sa jednalo a *celý vrch" znamená že v hornej čeľustí nemáš žiadne svoje zuby a máš to riešené implantátmi a mostikmi, alebo tym myslis, že ti opravovali a rekonštruovali horné zuby a aj nejaké implantáty robili.... ďakujem

simona99687
autor
10. aug 2022

Ano na doktora čecha som už od viacerých ludi čítala že je na toto výborný opýtam sa asi tam nakoniec.

simona99687
autor
10. aug 2022

@majkabambulik čo ja viem ci 50 ročný človek sa už považuje za tak starého.... Ja považujem za taký typ moju babku ktorá ma 75 🙂

majkabambulik
10. aug 2022

@simona99687 to nie, stary urcite z pohladu dnesneho zivota nie je, no zial osteopenia postihuje aj mladsich muzov, u zien je to trochu ine, pokial este nie su v menopauze, no aj u nich je to dobre prezistit skor, nez sa idu robit zakroky do kosti, co je samo o sebe dost agresivny zasah.

janka1011
10. aug 2022

@majkabambulik to určite nie je pravda, že zubné kliniky neriešia stav kosti, to je prvá vec ktorú pri implantátoch riešia. Ak je kosti málo, nedali by sa zaviesť.
@simona99687 ak treba doplnia kosť a potom zavedú implantáty. Len to bude o to drahšie. Kosť často chýba aj mladým ľuďom, neni to len o veku. Ak ide robiť celé zuboradie, vtedy sa robia také mostíky na implantátoch, napr. na 2 implantáty nasadia 3 alebo 4 korunky, takže vyjde to lacnejšie ako keď sa robí každý zvlášť. Alebo ešte kukni "all on 4"

majkabambulik
10. aug 2022

@janka1011 to je ine ak je kosti malo-logicke, ak je kost krehka, lamava tak jej tam moze byt aj dostatok, toto zubne kliniky neriesia, to si musi pacient po vlastnej osi zistit