Urológ MUDr. Gajdoš

25. aug 2021

dobry den, prosim vas ake mate skusenosti s dr. gajdosom? chcela by som priatela objednat na spermiogram, plati sa unho, alebo to preplaca poistovna? mam aj od gynekologa papier, ze ziada o vysetrenie. prip. viete poradit niekoho iného dr., ktory robi spermiogram? dakujem

e1i
25. aug 2021

Skoda ze pises anonymne. Platí sa ale uz nepamätám kolko. Všeobecne je lepsie dat urobit spermiogram v centre as. reprodukcie, je hodnotený pocitacovo a podrobnejsie ako na sklicku pod mikroskopom. Stalo nas to v car okolo 30-40 eur

miskamicha
25. aug 2021

Helios robi prvy spermiogram zadarmo na uvodnej konzultacii

bambina1011
25. aug 2021

50 eur sa plati

autor
25. aug 2021

@miskamicha my zatial nerozmyslame nad car. len chceme vediet ci je u priatela vsetko ok

miskamicha
25. aug 2021

Nepochopili sme sa. Do CARu si bezne chodia chlapi aj zeny skontrolovat svoju plodnost. CAR nesluzi len ako posledna moznost ked sa nedari otehu. Robia sa tam bezne vysetrenia aj prehliadky gynekologicke, a myslim ze sa tomu rozumeju viac co sa tyka apermiogramu. Plus vysetria tam halosperm - DNA spermii ci nie je poskodena.

bambina1011
25. aug 2021

my sme mali v care 1 spermiogram zadara, nakoľko má partner Union poisťovňu. A vyšiel mu o oveľa lepšie ako pár dní predtým u Gajdosa.

autor
25. aug 2021

@miskamicha dakujem za vysvetlenie 🙂

autor
25. aug 2021

@bambina1011 a vy ste boli v akom car? lebo co som pozerala tak je BA a Nitra tak najblizsie

autor
25. aug 2021

@bambina1011 este sa chcem spytat, kolko sa u dr. gajdosa caka na vysledky (len tak orientacne naco sa mame pripravit)?

e1i
25. aug 2021

My sme v car cakali hodinu na vysledky, u urologa hned. Pozrie na sklicku pod mikroskopom ale nie je to take podrobne ako v car a môže sa to diametrálne odlišovať. Boli sme v Nitre. Spermiogramy tam robili v utorky. Iba ten sme tam riesili nic viac

miskamicha
25. aug 2021

@bambina1011 neviem kde ako ale napr.Helios ma 1.spermiogram zadarmo 😊

bambina1011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambina1011
26. aug 2021

My chodíme do ba

bambina1011
26. aug 2021

Výsledky u Gajdosa sú pri najbližšej návšteve kedy partnera objedna

bambina1011
26. aug 2021

@miskamicha je to možné..nevylučujem to

kundiboo
16. mar 2022

@bambina1011 ahoj, prosim ta ako ste boli s Gajdošom spokojní ? teraz som tam objednala MM

kundiboo
16. mar 2022

@e1i ahoj, boli ste u Gajdoša ? resp manžel ? ako ste boli spokojní ?

e1i
16. mar 2022

@kundiboo ak si chcete dat robit spermiogram objednajte sa do car. On to pozrie len na sklicku a to ti o morfologii a inych parametroch, okrem poctu (odhadom) a to ze sa hybu (ale kolko ako to uz nevycisli). V car mas pc spracovany spermiogram a bol hodnovernejsi aj pre nasledne riesenie.

kundiboo
16. mar 2022

@e1i my už máme vysledok z CAR , ale potrebuje MM doplniť dalšie vyšetrenia klasika urologické, či nemá varikokelu, na pohl.prenosné choroby, hormonálny profil...Riešili ste u Gajdoša aj takéeto niečo?

e1i
16. mar 2022

@kundiboo jaj tak to sme neboli, pohl.choroby nam brali v car, hormonalny profil krv mal vzatu a inak chlapa k urologovi tazko dostanem.

kundiboo
16. mar 2022

@e1i môj ide , tak uvidíme lebo SPG teda hrozný :(

bambina1011
16. mar 2022

@kundiboo ahoj, manželovi robil iba 2 spermiogramy, ktoré vyšli podstatne horšie ako v car, do ktorého ho gajdoš odporučil. Ziadne iné vyšetrenia mu nerobil.