Skúsenosti s pôrodnicou Piešťany

10. júl 2024

Máte niekto skúsenosť? Umožňujú VBAC?

reaan
10. júl 2024

Rodila som tam v 2021. A super uz vtedy. Aj lekari aj sestricky. Bola som tam aj pred rokom ked sa mi snazili zachranit tehotenstvo a dost sa to tam prerabalo. Je tam nova primarka. Ta je vraj za prirodzeny porod po cisarskom. Ako som spominala tie prerabky. Prerobila sa tam porodna sala. Uz nerodia dve vedla seba, ale su oddelene porodne saly s vlastnym soc.zariadenim. Gynekologia sa vratila na svoje povodne miesto, teraz pekne prerobene. Cize gyn.pripady nie su pri mamickach po porode. Popozeraj na FB maju stranku. Chodi tam 3x do tyzdna laktacna. Ked som tam bola v tom 2021 tak to este nebolo. Je tam na chodbe k dispozicii ovocie, cerealie, v chladnicke mlieko a nutridrinky. Jedlo ako v nemocnici. Desiatova polievka a olovrant je pre niektorych prekvapenim 🙂 Novorodenecke tiez ok. Mile sestry. Pomozu, zoberu aj na noc. Nemaju problem dat UM, netlacia siloumocou do kojenia. Je toho vela pozitivneho u nich 😉 Mozes si dohodnut prehliadku a popytat sa na vsetko aj na ten VBAC.

lenkaaa25
16. júl 2024

Za mňa úplný TOP. Rodila sa v r. 2018 a 2020 a už vtedy to bolo úžasné 😍

simona92101
24. júl 2024

Ja som rodila v r 2019 a tada velka nespokojnost.ranny prijem so slovami:co tu chcete,ako viete ze rodite..primar prisiel k porodu az ked bolo treba sit a aj to odflakol tak,ze som bola po tyzdni na oprave.aspin 5x sa mi pocas porodu prisiel hocikto pozriet medzi nohy so slovami:este nic?podotykam ze od prichodu do porodnice som ako prvorodicka porodila za 30 minut bez lekara,len s asistentkou,bez liekov.po porode som musela sama po svojich odist na izbu,este aj kufor si niest.jedlo nemocnicne,vtedy toalety a sprchy v hroznom stave.sestricky neprijemne,laktacna nebola vtedy.za mna nie veru,s Trnavou sa to porovnat neda

elizabeth56
12. aug 2024

Mne umoznili vbac avsak nepodarilo sa ...