Pôrodnica Piešťany - skúsenosti a výber dobrého pôrodníka

rejna8
8. jan 2021

Ahojte maminy, chcela by som sa spýtať aké máte skúsenosti s piešťanskou porodnicou, so správaním sestier a výberom porodnika?

brona235
22. jan 2021

3 porody, nezajednany lekar. Pri kazdom porode ma rodil niekto iny... ja som nadmieru spokojna. Sestry ochotne a mile. Je pravda, ze par konfliktov bolo ( nie u mna ), ale na mieste sestier by som bola aj ja neprijemna. Mamicky histerky alebo nadute fuchtle. Ak si prijemna ty, so ziadnou sestrou nebude problem. Myslim, ze tak to funguje uplne vsade. Spravaj sa k druhym tak, ako chces,aby sa oni spravali k tebe. Ja sa tym riadim a nemam problem s nikym... 😊

dominika31071987
22. jan 2021

@rejna8 ja som mala cisarsky, nemala som zajednaneho dontora. Izby ok, sestry tiez, vacsinou. Jedlo horsie, ale tak to som cakala. Mozno by bolo treba viac zapracovat na poradenstve s kojenim, hlavne pre prvorodicky.

brona235
22. jan 2021

@dominika31071987 aj si sa pytala na kojenie? Na pomoc? Lebo co ja viem, je tam jedna sestricka, ktora velmi ochtne pomaha. Dokonca aj babatko nastavi a spravne mu da bradavku do ust a vsetko vysvetli. 🙂

dominika31071987
23. jan 2021

@brona235 ano. Prisla, strcila jej prso do ust, ze takto to mam robit a to bolo vsetko. Akoze neviem, asi som cakala nieco viac. Kojenie nie je predsa len o tom, ze strcis bradavku do ust dietatu. Ale bolo to pred 3rokmi, tak mozno to tam je uz inak

chudovanovamonika
31. jan 2023

@dominika31071987 prosím ako to u nich funguje ? Je potrebné sa ku ním nahlásiť ešte pred 36tt alebo tam rovno môžem ísť na príjem s papierom od lekára? Ďakujem 🥰

dominika31071987
1. feb 2023

@chudovanovamonika ja som tam bola pred 4 rokmi. Dostala som papiwr od dr ze odporuca sekciu a isla som hore sa prihlasit. Od tedy som chodila uz len tam.