Pôrodnica Piešťany - jedlo

romanka06
6. jún 2023

Ahojte, tie ktoré ste rodili v Piešťanoch, ako ste boli spokojné so stravou? Prvý pôrod som absolvovala na Myjave a teda tam som bola stále hladná. V nedeľu posledné jedlo o 17tej, dva kúsky veky, malá kocka masla a jeden centimetrový plátok dietneho salámu, nič moc pre ženu po pôrode, kojacu... Tak aby som vedela čo a ako, nechcem byť na bagetach z bufetu 😃

hortenziaj
6. jún 2023

@romanka06 ako sklameme ta asi,ale rodila som v dvoch nemocniciach a teda bola som iba razy nntom podobne, že raňajky o 8 mej, obed o 12 tej a večera o 17 tej ,to všetko ale v jednej ženám po pôrode ešte dávali večer cca o 20 tej pohár polievky (Rascová ,vajcova,so zápražku) a dve krajce chleba. Ale keď som tam bola pred pôrodom myslela som že stenu okusem od hladu, druhýkrát som sa už nabalila ,a aj muž občas priniesol niečo varené

jaond19
6. jún 2023

@romanka06 tie ranajky su take nic moc.... (mini maslo, mini dzem, vianocka, rozok, salama....), na desiatu davaju nejaku vajickovo rascovu polievku (ta mi kupodivu velmi chutila). S obedom som bola spokojna a potom vecera tusim uz po piatej... no a neskor vecer som bola hladna, to som mala nejake vlastne mlsnoty co mi doniesli na navsteve, inak by som to nevydrzala.... cize cez den sa to dá, ale navecer treba mat cosi...
Rodila som tam 3x

nikamia8316
6. jún 2023

asi ťa sklamem ale je úplne jedno v ktorej nemocnici to bude asi, pretože väčšina nemocníc to má rovnako, rodila som v TN ale bola som hospitalizovaná aj v PN aj NM aj v TN na rôznych oddeleniach a vždy raňajky cca 8:00, obed 11:30-12:30 a večera najneskôr o 17:00

simona92101
6. jún 2023

@romanka06 strava aj vydaj stravy hrozne nieco.mat na veceru gulas,na obed kapustovu polievku a potom sa cudovat preco deti placu😏 v TT to bolo lepsie,aj ovocie,dzus,teply caj aj kava,dokonca obcas aj keksik.sice tiez nic moc ale aspon sme jedli ako ludia z tanierov za stolom a nie z ogrcanych šálok.

lenkaaa25
8. jún 2023

Tak to je to posledné, čo by ma po pôrode trápilo 😉 Ale ja som bola spokojná a stačilo mi to. Myslím, že som si z domu vzala akurát Marina kekse, ale tie som tuším jedny zjedla za celý čas 😊 Ale zasa každý je iný jedák, takže to je individuálne.