Ordinuje kožná doktorka pri hlavnej pošte v Piešťanoch?

63
31. máj 2020

Dobrý večer chcela by som sa spýtať či neviete či ordinuje pani dochtorka kožná pri hlavnej pošte v Piešťanoch dakujem

lindusss2016
31. máj 2020

Neviem o tom, ze by nejaka dochtorka vobec ordinovala, jedine ak tak doktorka a to zistis velmi jednoducho, ked nej rano zavolas.

martinals
31. máj 2020

@lindusss2016 načo ten uštipačný komentár, každý sa môže pomýliť.

marikaan
31. máj 2020

@lindusss2016 ja myslím že nej sa nedovolá ale jej sa dovolá

laila22
31. máj 2020

@marikaan 👌 :D

lindusss2016
31. máj 2020

@marikaan pardon za preklep 😂 asi vidis, ze n a ja su nad sebou na klavesnici, takze prepac, ze som tukla vedla. Samozrejme tam malo byt, ze jej rano zavola, ale tak to by ta mohlo napadnut aj samu. Kdezto vymenit v slove DOKTOR k za ch je iny level, ved take slovo neexistuje. Keby napisala miesto doktor doktoe, tak to tiez pochopim ako preklep, ale k a ch sa nepreklepuje, to asi uznas aj sama...

lindusss2016
31. máj 2020

@martinals ustipacny komentar to absolutne nie je, skor rada, lebo slovo dochtor neexistuje. A ano, pomylit sa moze kazdy, ja tiez robim kopec preklepov, lebo po sebe necitam kazdu vetu, ale niektore slova si proste treba zafixovat...

lindusss2016
31. máj 2020

A ja tu nepatrim medzi zeny, ktore komentuju pravopis, aj ked tie chyby vidim, kedysi ma to iritovalo, uz sa tak nedeje, ale pri slove DOCHTOR mi stoja vsetky chlpy, s tym si nepomozem...

dur
1. jún 2020

@lindusss2016 Vy ste sa nikdy nepomylili alebo vám mobil neprepisal text či.....

evaachesa
1. jún 2020

Ak nedviha telefon, skus napisat email 🙂

lindusss2016
2. jún 2020

@dur ale ano, pomylila, mnohokrat a ano, aj mobil prepisuje slova, ale iba na existujuce!!! Nikdy ti mobil neprepise doktor na dochtor, to ozaj nie.

evaachesa
2. jún 2020

@lindusss2016 autorka sa asi nepomylila, len my nepozname takyto tvar slova ;)

lindusss2016
2. jún 2020

@evaachesa no ved ja viem, ze nepomylila. Ale v dnesnej dobe uz ludia malo citaju, ci dokonca nieco pisu, preto je fajn si ten pisomny prejav precvicit aspon na fore, potom sa necudujem, ze u nas vyrastaju generacie, ktore o pravopise a gramatike ani nechyruju. Ale uz to nebudem viac komentovat, akceptujem, ze nie pre kazdeho je dolezite vediet sa vyjadrovat 🙂