Fakt dobrý gynekológ - gynekologička v Piešťanoch s ľudským prístupom

26. sep 2022

Dobrý deň, rada by som si po presťahovaní do okolia PN našla nového gynekológa/ gynekologičku.Vedeli by ste mi odporučiť fakt ochotného doktora, alebo doktorku, ktorí berú nových pacientov? Takého, ktorému sa nemusím doprosovať , aby ma dôsledne vyšetril aj poprípade vysvetlil aj nálezy, atď. S ľudským prístupom.Hľadala som už aj sama, ale pri niektorých ambulanciách ma odradil už len samotný prístup sestričiek, čo ziapali do telefónu keď som sa len informovala.
Ďakujem za každý tip.

reaan
26. sep 2022

Ahoj. V nemocnici beru nove pacientky, vsetko su to ozaj vyborni pôrodnici. Tak hadam aj ako gynekologovia su fajn 🙂 Recenzie si najdes aj cez google alebo FB. Tuto je stranka https://nawpiestany.sk/nemocnica/ambulancie/gyn...
Tiez zhanam noveho gyn. Tak rozmyslam, ze pojdem sem. Teraz mam Kolkovu (ma ambulanciu oproti nemocnici) a je hrozna, neprijemna. Pokial som k nej sla iba 1x rocne na prehliadku tak ok, ale pocas tehotenstva, no comment. Dalsie pri nej uz nemienim absolvovat

autor
26. sep 2022

@reaan Ďakujem pekne🙂

adulak
30. sep 2022

Ja tiež Kolkovu neodporúčam, otrasná, arogantná, náladová. Odišla som od nej do nemocnice k Tallovej, aj keď jej sestrička ma tiež sklamala s prístupom🤦‍♀️🙃

reaan
30. sep 2022

@adulak Tiez rozmyslam nad Tallovou, je tam viackrat do tyzdna. Alebo Martisova, pri nej som rodila a bola super👌👌👌 Uz len sa dokopat tam ist, lebo Kolkovu uz nechcem vidiet. Presne naladova ako keby mala PMS 🤦‍♀️ Pocas tehotenstva som si jej nalady uzila.

autor
30. sep 2022

@reaan pani Dr.Tallova už neberie nových pacientov, skúšala som, ale sestrička, ktorá mi zdvihla telefón ma odbila. Rozhodla som sa pre Dr.Glessa, na neho som dostala veľmi fajn recenzie od okolia.