Detský neurológ v Piešťanoch

sandrasandrasandra
19. aug 2022

Ahojte poradte v PN alebo okoli dobreho detskeho neurologa dakujem 🙂

e1i
19. aug 2022

@sandrasandrasandra v pn detsky nie je. Chodili sme do TT k MUDr. Pobieckej v nemocnici

Alebo je tam ešte Holovicova na Druzbe alebo Pivoluska ale ten neviem kde

gebrielka1
19. aug 2022

@sandrasandrasandra ak ti nevadí , že si treba zaplatiť, tak v Hendi centre MUDr Boldišova. Ja som bola so synom pred rokom. Za vyšetrenie u dr sa platilo 45€, avšak keď dr odporučí rehabilitácie a tie absolvuješ v ich centre, tak ten vstupný poplatok u dr máš zadarmo. Ale tie rehabilitácie tam sú tiež dosť drahé ( hodina 60€, koncom minulého roka mali akciu - 50% zľavu ) , vlastne ako všade v súkromných centrách. Ale ja som s vyšetrením aj prístupom doktorky bola veľmi spokojná.

sandrasandrasandra
autor
20. aug 2022

@gebrielka1 Ahoj a to je priamo v PN? Kolko sa caka na vysetrenie? A beru aj 3mesacne babatka dakujem za info.

sandrasandrasandra
autor
20. aug 2022

@e1i dakujem krasne popozeram recenzie 🙂

gebrielka1
20. aug 2022

@sandrasandrasandra ahoj, ano priamo v Piešťanoch, bývalý hotel Atóm , teraz sa to volá Floreat, dole je Billa , na 5 poschodí je Hendi centrum. Samozrejme aj bábätká vyšetruje, so synom som bola keď mal 5-6 mesiacov.

stejsi20
6. jún 2023

@gebrielka1 Dobry den a nemate nahodou telefonicky kontakt prosím Vas na p.dr? Nemožem ho nikde najst..Ďakujem.

stejsi20
6. jún 2023

@gebrielka1 Dobry den nahodou tel kontakt na nu nemate,dakujem

gebrielka1
6. jún 2023

@stejsi20 dobrý deň, priamo na doktorku kontakt nemam . Ja som si našla kontakt na hendicentrum na nete, a riešila som to s recepciou, oni mi dali potom termín vyšetrenia k doktorke a následne aj rehabilitácie som dohadovala s nimi
https://www.hendicentrum.com/kontakt/?gclid=Cjw...

Tu na ich stránke sú telefónne čísla, aj mail, alebo vyplňte ten kontaktný formulár a oni by sa vám mali ozvať

janoo41
28. jan 2024

Dobrý den viewte mi niekto poradit detského neurológa v piešťanoch. Trnavu holovičovu nie dakujem.

janoo41
20. mar 2024

Je vobec nejaký neurolog v piešťanoch?