Ako sa teraz parkuje na Robotníckej?

3. okt 2023

Ahojte ako sa teraz parkuje na robotníckej? Idem na odbery na gynekológiu, tak absolútne neviem, či ísť radšej v predstihu aby som zaparkovala niekde ďalej, alebo je možné zaparkovať stále na tej ulici? Ďakujem za info, pekný deň

littlel
3. okt 2023

Ja sa tiež pripojím, keďže tam chodím každé 2 týždne na kontroly.Dnes som pozerala parkovaciu mapu Piešťan a mali tam vyznačené miesta, no pochybujem, že už sú aj reálne označené na tej ulici.

autor
3. okt 2023

@littlel to sa dá kde pozrieť prosím ťa??

autor
3. okt 2023

@littlel ja chodím na kontrolu každý tretí týždeň 😁😁🤦 kedy ideš najbližšie? Že ktorá z nás zistí skôr to parkovanie 🤔😁

littlel
3. okt 2023

Idem zajtra poobede🙂 Mapu som našla iba dnes ráno, zdieľali to na fb : https://www.piestany.sk/info/spravy/prehlad-par...
Na tejto stránke je príloha mapy.

autor
3. okt 2023

@littlel daj potom vedieť 😉 ja idem vo štvrtok ráno. A držím palce na kontrole 🍀

littlel
4. okt 2023

Ďakujem, napíšem🙂

littlel
4. okt 2023

Ahoj, parkovalo sa na ceste pred ambulanciou, tak , aby vedeli okolo prejsť autá.Pred domami sa dá v pohode parkovať, nič nie je ešte vyznačené.Len teda aby bolo miesto a nezavadzalo sa vo výjazde z dvorov.

autor
4. okt 2023

@littlel jasné, tak super. Ďakujem mooooc ❤️🙏 kontrola dopadla dobre ??

littlel
4. okt 2023

Dnes som mala len vypísanie na PN kvôli práci, poradňu mám budúcu stredu🙂 Snáď bude bude všetko ok, už prvý skríning v 13 týždni 🥰 a ty?

autor
4. okt 2023

@littlel chodíš asi Glesovi keď si bola dnes že??? Ja som tesne pred tebou teda 😁🤔 11tt a tiež pôjdem na PN 🤔

autor
4. okt 2023

@littlel bojím sa neskutočne 😔 dúfam že bude všetko v poriadku zajtra

littlel
4. okt 2023

Áno, ku Glesovi🙂 Ak chceš môžeš napísať súkromne.

nikess123
12. okt 2023

Prosím ženy neviete mi poradiť či dávajú zo 4d sona aj video aj fotky ? Dnes som sa bavila so sestričkou a teda nevedela mi presne povedať ale teda tvrdila že 4d je lepšie pretože tam detailne pozrú dieťa no chcela by som videozáznam s toho aj fotky. Ďakujem

littlel
12. okt 2023

@nikess123 fuh, tak to veru ešte neviem, mávam zatiaľ len klasické sono.Tušim také 4D sono a morfológiu robí iba Dr.Mudrončíková.

autor
13. okt 2023

@nikess123 ja tiež netuším, keďže som tam na veľkom sone nebola 🤔 3 roky dozadu som bola v Martine u Grochalu a ten dáva aj fotky aj cdcko, alebo usbcko zevraj. Ale platí sa 100eur. Na SR je ale veľa odborníkov na toto veľké sono, tak skús pogooglit určite nájdeš niečo čo ti bude najviac vyhovovať. 😉

littlel
13. okt 2023

Ja plánujem ísť k Dr.Brešťanskému do Hlohovca.Má aj stránku kde je rozpísané aké úkony a za koľko ponúka.
http://www.4dultrazvukhc.sk/cennik.html

bibinkaa
8. feb 2024

Prosím vás,ako sa parkuje na Robotníckej pri gynrkologii?Je tam od nového roka zmena? Idem tam zajtra... ďakujem vám veľmi pekne!

littlel
8. feb 2024
littlel
8. feb 2024

parkovné sa platí až od 12:00.

bibinkaa
9. feb 2024

@littlel ďakujem veľmi pekne 🤗