Zubár v Pezinku

3. júl 2023

Dobry den,kolko platite zubarom za vymenu plomby na 1,2? Ja dnes za vymenu plomby na jednotke 90€ bez injekcie a rtg,len vymena.Mi to pride dost vela.Minule plomba na 5tke plus rtg 120€
Priatel v BA platil 60€ za plombu na 4ke.Vsetci zubaro maju taketo ceny?Dakujem.Rozmyslam aj zmenit,ak by nol lacnejsi

hrabovo
3. júl 2023

To kde majú takéto ceny? Je to veru dosť
Ja chidin k Dr Kipsovej v Galante, ludove ceny má.
Aj môj otec z BA k nej chodí, minule mu robila 3 zuby a stalo ho to 60 eur

autor
3. júl 2023

@hrabovo dental family

hrabovo
3. júl 2023

Doktorka andelova?

autor
3. júl 2023

@hrabovo tak sa stale nejake striedaju,inak oraca pekna ale mi to prode troska drahe,ale ak su vsade v pk take ceny tak ok.

hrabovo
3. júl 2023

Netuším, ale ak ti nie je ďaleko Galanta, tak vyskúšaj, rieši aj Strojčeky pre deti za ceny úplne smiešne a Výsledok parádny

autor
3. júl 2023

@hrabovo dakujem,pozriek kolko to je km,

apolka77
11. aug 2023

Ja som z family dental odišla . Každú chvíľu iná zubárka aj sme natrafili na veľmi zlú robotu, zato ceny ako píšeš .. dentálna hygienicka im odišla posielajú do Ba,,,na moju sťažnosť nejakú poslali do PK ale ešte nikdy mi tak zlú dentálnu hygienu nespravil, proste hrôza...
Tak som odišla ku Svarcovi ( je tam viac zubárov môžeš si vybrať),,je to priamo platba ako menil mi starú 10 ročnú blombu aj s injekciou som platila 80 eur ale krásna bezbolestná robota.

autor
11. aug 2023

@apolka77 vdaka u svarca som bola led sa mi odlomil zub a dental nerobili.Asi zmenim.Inak to ze ak toe zibarky,kaudy x ina.Naozaj som este nemala tu istu a to som tam bila aspon 5a-6x