Oprava vonkajšej rolety

7. apr 2023

Viete mi poradit firmu, krora opravuje rolety (zeluzie) za normalnu cenu? Pokazila sa nam snura na vonkajsej rolete. Asi pred mesiacom sa nam na inej rolete snura pretrhla. Oslovili sme Sunmont a ked sme tam volali, tak povedali, ze to bude cca 70€. Prisli, opravili a povedali, ze do mailu pride faktura. Ked prisla, skoro ma prekotilo. Pytali 90€. Preto hladam firmu, ktora nie je taka nenazrana. Mate s nejakou normalnou skusenost? Dakujem.

eliska13
7. apr 2023

Priratali dopravu, alebo to bolo bez DPH normalka

kornelies
8. apr 2023

To fakt? Ved je to obycajna snura, trosku zrucny muz to musi mat za 20 minut hotove. Popros nejakeho suseda dochodcu, idealne, ktory robil robotnika cely zivot. Dokazu opravit vsetko na kolene, lebo za socializmu to bola nevyhnutnost. Mne snuru opravil sused elektrikar, ktory 40 rokov navijal motory do praciek..Zobral 5E a zdravi ma zdaleka.

beataxxx
8. apr 2023

Ja som platila vyše 100…..on visel zvonka na okne, musel demontovať kryt, v ktorom sa nachádza rolety, mame starý dom, parapeta vonkajšia je našťastie širšia, ale celý čas som sa bála, že spadne dole-prvé poschodie….pýtala som sa ako to opravujú na vysokých domoch- že tam musia niekoľko lamiel vylomit a že to je potom veľmi drahá oprava…..dosť nešikovný systém, mám to na všetkých oknách , tak sa hrozím momentu, kedy sa roztrhne ďalšie lanko

beataxxx
8. apr 2023

Slovaktual bol ten servis